internet geçmişi kendiliğinden siliniyor

knickpack
14-08-2009, 23:56   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
29 mesaj

merhabalr saygılar vista premium kullanıyorum internet sağlayıcım eksplorer bilgisayarım iki oturumlu ben ana kullanıcıyım benim oturumumda internet geçmişi kendiliğinden siliniyor internet ayarlarına çok baktım ama bulamadım menü nün çoğu ingilizce olduğundan bulamıyor da olabilirm bu konuda bana yardım edermisiniz teşekkürler ederim

OnlyMann
15-08-2009, 00:01   |  #2  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,779 mesaj

ie Tools menusunden Internet Options içinde Gelişmiş altında Advenced sekmesi altında alt tarafta default tuşuna basarsanız varsayılan ayarlar yuklenecektir. bu alanada ie kapatıldığında geçmişin tutulduğu klasörü temizle seçilmiştir.

knickpack
16-08-2009, 23:07   |  #3  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
29 mesaj

alakanızdan ötürü çok teşekkür ederim ancak default yazan kısım silik duruyor tıklanımyor bende cleaner diye bir prg da var bu otomotik siliyor olabilir mi acama

OSMAN BAĞÇEVAN
17-08-2009, 10:49   |  #4  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj
Alıntı: knickpack  
alakanızdan ötürü çok teşekkür ederim ancak default yazan kısım silik duruyor tıklanımyor bende cleaner diye bir prg da var bu otomotik siliyor olabilir mi

o program tabi ki olabilir..bazı programlar vardır..internet exloler hızlanır falan diye başlar..çok övündürür kendini..süper bir interne hızlandırma programı falan diye başlıkları vardır..öle programların hepsini denemiş biri olarak övündükleri kadar  işe yaramadıklarının altınız çizerek sölüyorum..
ilk önce o programı sisteminizden kaldırınız..
sonrasında onlyman arkadaşın dediğini yapınız..
bende bu şekilde

tarayıcı kapatıldığında .... diye başlayan yerin solundaki kutucuktaki tiki kaldırın..eğer orada ki tiki kaldıramıyorsanız ya da default(sıfırla ) seçeneği seçemiyorsanız virüs vardır.(bu virüsde sizin indirdiğiniz sistemi hızlandıran programlardan falan girmiş olabilir..)sisteminizi iyi bir güvenlik yazılımı ile taratın..

Son Düzenleme: OSMAN BAĞÇEVAN ~ 17 Ağustos 2009 10:52