internet kısıtlı mı ?

O_uzHaN
17-11-2011, 21:16   |  #1  
O_uzHaN avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,061 mesaj

arkadaşlar kaldığım yurdun internetinde torrennten , rapid vb sitelerden indirme yapamıyoruz. online oyunlara fln da tam açılcak kapanıveriyor bunu nasıl çözebiliriz çözümü var mı ?
sadece sitelerde gezinmekten baska bi işe yaramıyor internetimiz

Kapalı Hesap (221406)
17-11-2011, 21:30   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 4
841 mesaj

ilginç  internet dowload manager ile denedinmi.bu program sana kesin sonuç verir,yurtta herhangi bi kısıtlama vs bişeyler yoksa bu programla istediğini indirirsin..

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (144704) ~ 17 Kasım 2011 21:31
O_uzHaN
17-11-2011, 21:35   |  #3  
O_uzHaN avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,061 mesaj
Alıntı: sayraxx  
ilginç  internet dowload manager ile denedinmi.bu program sana kesin sonuç verir,yurtta herhangi bi kısıtlama vs bişeyler yoksa bu programla istediğini indirirsin..
evet birtek onunla indirme yapabiliyorum ama asıl derdim online oyunum açılmıyor :((

Airrivals

Kapalı Hesap (221406)
17-11-2011, 21:59   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 4
841 mesaj

dostum online oyunlarla pek aram iyi değil,ama açılma sorunu varsa ya bilgisayarınızın hızından kaynaklıdır/veya ısınıyordur,CPU derecesi )veya flashlarla ilgili olabilir../  adobe bu siteye gir /orada gördüğün flash desteklemeleri var/özellikle sağ tarafında 4 adet net ile ilgili flashlar var/onları bi dene / belki faydası olur/ online oyunlarda sıkıntı çekiyorsan dediğim flashları denemelisin / ..

PcMaKeR
17-11-2011, 22:17   |  #5  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

Kamu kurumları, özel sektör, okullar, yurtlar buralarda ana serverlar ve firewallar tarafından internet denetlenir.

Ne indirmeye çalışıyorsun nereye giriyorsun herşey tutulur. IP adresine varıncaya kadar herşey hemde! https li linklerde yazdığın mesajlar görünmez ama mesela facebook.com a girmek istersen facebook kelimesi geçen her siteyi banlayabilirler.

Sınırsız takılmak istiyorsan ya vpn kuracaksın(zahmetli iş)
yada gidip 3g modem alacaksın...

Yada en güzel gireceksin bir eve kiralayacaksın gel keyfim gel yapacaksın... Özgür hayat.

O_uzHaN
17-11-2011, 23:44   |  #6  
O_uzHaN avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,061 mesaj
Alıntı: sayraxx  
dostum online oyunlarla pek aram iyi değil,ama açılma sorunu varsa ya bilgisayarınızın hızından kaynaklıdır/veya ısınıyordur,CPU derecesi )veya flashlarla ilgili olabilir../  adobe bu siteye gir /orada gördüğün flash desteklemeleri var/özellikle sağ tarafında 4 adet net ile ilgili flashlar var/onları bi dene / belki faydası olur/ online oyunlarda sıkıntı çekiyorsan dediğim flashları denemelisin / ..
onunla alakası yok notebookum imzamdaki daha yeni
yurdun internetiyle alakalı sorun

Son Düzenleme: O_uzHaN ~ 17 Kasım 2011 23:45