İnternet Lan Ledleri

HPQ-User
11-02-2012, 14:49   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

LAN LAMBALARI sormuş:
İlk önce teşekkürlerimi sunuyorum böyle çalışmalarınızdan ve paylaşımdan dolayı.
Sorunum şöyle 1 Yıl önce evime yukarıda belirtmiş olduğum özelliklerde deskop aldım.
5 yada 6 ay gibi sonra çocuklardan ileri gelen hatadan dolayı C Ye format attırdım.
Fakat dikkatimi çeken bir şey oldu İnternet kablosunun takıldığı anakartın üzerindeki internet Lan lambaları (Ledler) Sürekli kesintisiz yanıyo.

Normalde önceden dowload yada internet kullanırken biri sürekli biride kesik kesik yanardı.

Tekrar aldığım işyerine götürdüm baktılar yeniden başlattılar F12 sürekli basarak güvenli mod yada bios ayarlarına girdiler her şey normal dediler.Ben hataya ısrar edince komple format attılar.Ancak yine olmadı kullan sıkıntı yok dediler ama bu benim kafamı kurcalıyor önce böyle değildi.

6 Ay geçti dowload yada internette girmemde anormallik yok.
Fakat neden böyle..  Kurarken de orjinal donanım cd leriyle kurdular eksik yada yanlış bir şeyler var öyle hissediyorum oldukça kafama takılıyor bir kişiyede bakıddım oda normal diyo ama Lan lambaları sürekli yanıyor LÜTFEN YARDIMCI OLUN BANA.

Ne yapmam yada yaptırmam gerekiyor bilgi ve gereğinin ricası ile iyi çalışmalar.

Saygılarımla....

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Anakartım cıgabayt İşlemci E 7500 2,93 Ram 1 Gb Ekran Kartı Atı4350  500 Gb Samsung harddisk

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; Trident/4.0; GTB7.2; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center PC 6.0; InfoPath.2; Tablet PC 2.0)

HPQ-User bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]