İnternet olmadan facebooka girmek?

theironman
11-12-2015, 12:17   |  #1  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Dünya nüfusunun yaklaşık dörtte birinin hesabının olduğu sosyal paylaşım sitesi Facebook, artık internetsiz ortamlarda veya internetin zayıf olduğu metro, tünel gibi yerlerde de kullanıcılarının habersiz kalmayacaklarını ve paylaşımlara yorum yazabileceklerini duyurdu.         

Facebook, şirketle ilgili yeni gelişmeleri paylaştığı haber odası sitesinden konuyla ilgili bir duyuru yayınladı. Sosyal paylaşım sitesi duyurusunda, "haber takviyesi" adı verilen yeni uygulamayı tanıttı.      

Duyuruda, "Amacımız, insanların kendileri için en değerli hikayelerle bağ kurmalarına yardımcı olmaktır. Artık Facebook kullanıcıları, internetsiz ortamlarda veya internetin zayıf olduğu metro, tünel gibi yerlerde de habersiz kalmayacaklar" ifadesi kullanıldı.   

Şirket, kullanıcılarının internet olmayan veya zayıf olduğu ortamlarda bile paylaşımlara yorum yazabileceklerini ve bu yorumların daha sonra internet bağlantısı kurulduğunda arkadaşları tarafından görülebileceğini açıkladı.

ben bu haberden bi cacık anladım abi nedir bu yani? internetsiz mümkünmü fbye girmek şimdi? nasıl mantığı?

ttbpc
11-12-2015, 13:30   |  #2  
ttbpc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 146
1,448 mesaj

facebook kullanmam o yüzden beni ilgilendirmiyor :) eski kafayım biraz :D

oralara da wifi koyarlar diye tahmin ediyorum

theironman
11-12-2015, 15:50   |  #3  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen