İnternet Sağlayıcısı

mahmutdemir
10-03-2012, 09:52   |  #1  
mahmutdemir avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
497 mesaj

Merhaba Arkadaşlar.İnternet sağlayıcı hakkında TTnet den farklı sağlayıcı kullananlara bir sorum olacaktı.SüperOnline Mesela Kulanmak istiyorum Hızı Nasıl Şuan TTTNET Kullanıyorum 90 Tl veriyorum Üstüne birde 4 Mbps İnternet hızım Sınırsız.Verdiğim paraya değse bişey demiyecem.Youtubede zor video izliyorum.Koblolarınızda sorun olabilir dedi.valla yeni binaya taşındık Oradada değişen bişey olmadı.TTnet kullanıcılarıda cevap yazsın verim alıyormusunuz hızınızdan kaç para veriyorsunuz.

SüperOnline kullanıcıları internetinizden verim alıyor musunuz kaç para ödüyorsunuz birde

Diğer sağlayıcılar varsa onlarıda yazın .Değiştirmekte eminim bu sefer :)

secretboy
10-03-2012, 11:17   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
173 mesaj

VALLA AÇIK  KONUŞMAK GEREKİYOR SUPERONLİNENIN SİTESİNE GİR EĞER FİBER İNTERNET ALT YAPISI VAR İSE HİÇ DURMA DERİM HEM FİBER İNTERNETDE TELEFONADA GEREK KALMIYOR.HEMDE FİYATLARI ADSL GÖRE DAHA UYGUN BİDE HIZ FARKI DA VAR 

BAK MESAL ABU SAYFAYI İNCELE 
http://superonline.net/kampanya- ... e-keyfini-katla&t=0

FİYATLARINI TTNETLE KARŞILAŞDIR AĞZIN AÇIK KALICAK.BAYA FARK VAR ARASINDA

mahmutdemir
10-03-2012, 13:56   |  #3  
mahmutdemir avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
497 mesaj

fiber altyapısı yok :) inşallah yeni binada olur.

Fiber altyapısız hangisi peki ?

secretboy
10-03-2012, 15:53   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
173 mesaj

fiber altyapısı yoksa o zaman ttnetde kal yada superonline'a geç kampayalı bişey varsa 90 yerine ilk böyle 24 ay daha az ödersin değişen bişey olmaz ama 

SUPERONLİNE 16 MBPS'LİK TARİFEYİ SEÇ 64 LİRA BOŞU  BOŞUNA TTNET'E 90 LİRA VERME 

http://superonline.net/kampanya- ... en-el-kaldirsin&t=1

BAK BU LİNKİ Bİ İNCELE İSTERSEN BEN OLSAM SUPERONLİNE GEÇERİM ALIRIM 16 MBPSLİK TARİFEYİ KEBAP :)

mustafa2116
10-03-2012, 15:55   |  #5  
mustafa2116 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj

siper onlineinde ADSL alt yapısı bulunmakta Tahattütsüz bir telefon hattı alın en ucuz hangisiyse onu kendinize bağlatın. Aldığınız telefon hattını süper onlineye bildirin adresinize 2 gün içinde 16 mbt 59 tl ye ilk 6 ay 9 liraya  interentiniz gerlir.
üstelik sınırsız ve üst sınır ise bulunduğunuz bölgedeki kullanıcı sayısına göre işaretleniyor benim bölgemde 2 kişi süper online kullanıyor üst sınır 50 gb ancak 3 kat geçiyorum hız düşürmüyorlar çünkü kullanıcı trafiği bu bölgede yok.

Son Düzenleme: mustafa2116 ~ 10 Mart 2012 15:56