internet sayfası açmak istiyorum

yusufuzun36
10-03-2013, 11:18   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
76 mesaj

arkadaşlar ben kendime bir internet sayfası açmak istiyorum ama nasıl yapacam bilmiyorum web kursuna gitmeden nasıl öğrenebilirm bu sayfa tasarımı nı hangi program ile ypabilirm ve bunu nasıl nette yayımlayabilirm

DiamondMines
10-03-2013, 11:57   |  #2  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: yusufuzun36  
arkadaşlar ben kendime bir internet sayfası açmak istiyorum ama nasıl yapacam bilmiyorum web kursuna gitmeden nasıl öğrenebilirm bu sayfa tasarımı nı hangi program ile ypabilirm ve bunu nasıl nette yayı

Bloglar ile başlayabilirsin ilk olarak. Ondan sonra öğreneceksen Dreamviewer yazılımını öğren kalıcı olsun.

yusufuzun36
10-03-2013, 12:00   |  #3  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
76 mesaj

peki internetet nasıl yayımlıyacam

SypeR54
12-06-2013, 11:31   |  #4  
SypeR54 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 55
724 mesaj
Alıntı: yusufuzun36  
peki internetet nasıl yayımlı

Bak arkadaşım. Benimde önce photoshopta hazırlayıp sonra dreamweaver ile kodlara döktüğüm ve ayrıca tamamen bana ait olan kodladığım site var(kendiği kodladığım ilk başta acemi denemesiydi ama :D ). Site kodlarını da Metin2 adlı oyuna arada panel kodlamaya çalışırken öğrenmiştim. Şuan forumda kurdum, sitede kurdum. Senin için ilk önce yapılacak şey hazır kodlamalara bakarak kodun ne işe yaradığını öğrenmen. Örneğin <body></body> kodunun ne işe geldiğidir. Eğer baktın artık kendin sayfa kodlayabiliyorsun internette free domain veren siteler var. örneğin com.nu sitesinde ücretsiz 100 adet free domaine sahip olabiliyorsun. Sana şimdiden kolay gelsin.