İnternet üzerinden girişimci olmak istiyorum ama

White Horse
22-04-2018, 18:22   |  #1  
White Horse avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

fikir yok arkadaşlar aklıma bir fikir geliyor sonra diyorum ki bunu zaten yaptılar sen daha iyisini yap diyorum kendime sonra o varken neden  benimkini tercih etsinler ki diyorum arkadaşlar bana yaratıcı insanların ilgisini çekebilecek bir fikir lazım dedim ki bunun en iyi çözümü insanlara sormak onlar ne istiyormuş öğrenmek benim kafam da daha çok portal kurmak gibi bir fikir var ama tutar mı kararsızım bir işe gireceksem emin bir şekilde girmek istiyorum uzun lafın kısası bana aklınızda ki yaratıcı fikirlerinizi sunabilirsiniz onları direk gerçekleştirmem sadece örnek alarak onun bir üstünde daha yaratıcı bir fikir ortaya atarak yeni bir proje yapmayı planlıyorum evet arkadaşlar fikirlerinize açığım :)

yavuzcihanozyurt
23-04-2018, 10:27   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 4
31 mesaj

Biri neden kendi yapmak varken fikirlerini başkasına söyler ki. Kendisine saklar, kendisi yapmaya çalışır. Ayrıca bir girişimde bulunurken tutar mı tutmaz mı diye düşünmek yanlış bence. Sen bir yap, tutup tutmaması zamana ve duruma bağlı olarak değişir.

White-Fox
23-04-2018, 14:16   |  #3  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj
Alıntı: yavuzcihanozyurt  
Biri neden kendi yapmak varken fikirlerini başkasına söyler ki. Kendisine saklar, kendisi yapmaya çalışır. Ayrıca bir girişimde bulunurken tutar mı tutmaz mı diye düşünmek yanlış bence. Sen bir yap, tutup tutmaması zamana ve duruma bağlı olarak değişir.

Adam haklı , ayrıca bu zaten yapılmış deyip yeni şeyler aramakta bir nebze saçma demek ki sizi Apple'ın başına getirseler , android var napacan ios'u deyip telefonlara android kuracaktınız :D  Pazar payı var pay almak var.İşini severek en iyi şekilde yapan başarılı olur.

Tufan Demirci
15-05-2018, 11:50   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Bence yapılan bir şey yapıldı diye vazgeçmek yerine yapılanları özelleştirerek farklı ve kullanıcı odaklı kullanıcıların hoşuna gidecek ve yararlı olacak bir projede başarılı olma şansınız yüksek. Devletin yeni girişimciler için sunduğu http://finanskredirehberi.com/7- ... r-nasil-basvurulur/ devlet desteklerinden de iyi bir proje ile yararlanabilirsiniz.

Son Düzenleme: Tufan Demirci ~ 15 Mayıs 2018 11:53 Neden: edit