İnternet üzerinden tüm kanalları izleyin

CHIP Online
15-12-2008, 04:41   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

CHIP Online'dan internet üzerinden televizyon seyretmek isteyenler için ayrıntılı bir rehber.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/inte ... i-izleyin_9990.html

Eğer faturaları biraz hafifletmek istiyorsanız televizyonu web'den izleyebilirsiniz. Birkaç basit püf noktasıyla tüm kanallar PC'nizde.

Her zamanki gibi işten eve döndüğünüzde, salona geçip, koltuğa kurulup televizyonu mu açıyorsunuz? Bu sefer değil. Ayrıca bilgisayarı da başlatmalısınız. Çünkü bilgisayarınızla artık televizyon dünyasına kapılarını açabilirsiniz. Sürekli tekrar dizi ve film yayınlayan, size hitap etmeyen sıkıcı programlara boğulmuş dijital platformlara para ödemek istemeyenler için bugün internette özel kanallarda yayınlanan seçenekleri de kapsayan binlerce ücretsiz kanal var.

Tabii ki yayının resim kalitesinin çok fazla farklılıklar göstermesinden dolayı hangisinin en iyisi olduğuna karar vermek pek kolay değil. DVD kalitesinden, 80'lerden kalma VHS kalitesine kadar birçok seçeneğe rastlamak mümkün.

Geleceğin teknolojisinden maksimum keyif almanız için bu ay sizlere üç çarpıcı seçenek sunduk:

• Geleneksel televizyon yayınlarının web haklarını alabilmek için televizyon yayıncılarını ikna etmeye uğraşan Joost, Zattoo ve Miro gibi servisler.

• Çin ve Amerikalı yayıncılarından çeşitli kanalları toplayıp bir paket olarak web'den yayınlayan TVU ve SopCast gibi TV oynatıcılar.

• Joox ve Podnix gibi televizyon dizilerine ve Hollywood'un en iyilerinin web yayınlarına bağlantılar sunan gruplar.

Tüm bu sıraladığımız seçenekler, size film, dizi, çeşitli maçların canlı yayınları ve YouTube'dan ilginç videolar için içerik sunuyor. Servisleri sizler için test ettik...

Tüm konu: İnternet üzerinden tüm kanalları izleyin

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: İnternet üzerinden TV seyrediyor musunuz? Seyrediyorsanız hangi servisi kullanıyorsunuz?

uGuR.uK
15-12-2008, 11:43   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

internet üzerinden yayınları indiriyorum kaçırdığım zaman, yoksa oturup online yayın pek izlemek mümkün olmuyor. aradaki takılmalar insanda şevk bırakmıyor kiGülümseme

bwhiteb
15-12-2008, 14:12   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,354 mesaj

katılıyorum çileden çıkıyor insan.geçenlerde bi dizi için ugraştım biraz ama sonuç hüsran tabiki de artık elimi sürmüyorum bile Beğendim bilgisayarda tv için ya para vereceksin, yada gene para verip bi ekran kartı alacaksın sonuçta para vermeden tv izleme keyfini yaşamazsınBeğendim

Alparslananadolu
15-12-2008, 17:11   |  #4  
Alparslananadolu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
642 mesaj

Kotalı hat kullandığım için internetten tv seyretmiyoruz. Televizyon yayıncılığı dijital ortama kayıyor ve seyretme araçları çeşitleniyor. Gelecekte internet tv seyredenlerin oranı çok daha fazla olacak. Umudumuz gelecekte kotaların tamamen kaldırılmasıdır. İnternet tv'nin önündeki en büyük engeli kota olarak görüyorum. Ayrıca bağlantı hızlarının da 32 Mbitin üzerinde çıkmasını da bekliyorum.

dj_glow
20-12-2008, 12:02   |  #5  
Yeni Üye
24 mesaj

bencede online izlemek sıkıntı. Böylesi daha iyi olacak

uçak
29-12-2008, 21:24   |  #6  
Üye
61 mesaj

Ben "ByliveTV" adlı programı kullanıyorum;link:

santi
24-07-2009, 20:02   |  #7  
Yıllanmış Üye
162 mesaj

digiturkwebtv.com.tr hakkında soru sormak istiyorum bende var sınırsız fiber internet var  ancak filmleri izleyemiyorum, bu soruyu ve digiturkwebtv hakkındaki bilgileri hangi bölümde işleyebiliriz.

ParanoiD
24-07-2009, 23:10   |  #8  
ParanoiD avatarı
Yıllanmış Üye
1,900 mesaj
Alıntı: uGuR.uK  
internet üzerinden yayınları indiriyorum kaçırdığım zaman, yoksa oturup online yayın pek izlemek mümkün olmuyor. aradaki takılmalar insanda şevk bırakmıyor kiGülümseme
Aynen.Bende bazı izlemem gereken programları kaçırdıgımda internetten izliyorum yada indiriyorum.Ama canlı yayın akışını izlemek için TV yi tercih edenlerdenim.