İNTERNET VE KABLOSUZ BAĞLANTISI OLMAYAN PCYE SIZMA

ECHELON_
06-06-2009, 16:13   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

UZUN zamandır bu konu aklımdaydı düşünün ki bir pc var ne internet ne de kablosuz bir bağlantısı var nasıl girilir neasıl bilgiler çalınır?

imkansız mı sanıyorsunuz bunun bir yolu var:

İstihbarat servislerinde bulunan özel bir makina var bu makinayı bahsi geçen pcnin yakınında bir yerde çalıştırıyorsunuz makina çok yoğun oranda elektron dalgaları yayıyor ve bu elektron dalgaları pcnın ekranına çarpıyor ekrana çarpan dalgalar o ekrandaki elektriksl alandan etkileniyor ve özellikler tüplü monitörlerin radyasyon alanında etkilenip bozularak tekrar cihaza dönüyor cihaz bu dalgaları tekrar yorumluyor ve BİNGO ekran ne yazıyor ne görüntüsü var elde edilmiş oluyor...

bunu bu gün tnt de ingiliz istihbaratı ile ilgili bir diziyi izlerken öğrendim..

demek ki var böyle bir makina.. bu makinadan kurtulmanın yolu:

e-bing denen bir sistem nette aradım bulamadım bu sistemde pcnin monitöründeki elektirksel alanı angelleyen bir sistem yani bir nevi monitörün önenünde güvenlik duvarı

Son Düzenleme: ECHELON_ ~ 06 Haziran 2009 16:14
MY_KIL
07-06-2009, 01:06   |  #2  
Yıllanmış Üye
351 mesaj

çok dizi izleme kardeş sen

zepkynear
07-06-2009, 13:44   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

BA BA BA  ALLA ALLA :)))

Ahmet Ertuğrul
07-06-2009, 20:35   |  #4  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
3,651 mesaj

Şu eskiden radyasyonu engellemek için çok kullanılan monitörlerin önüne takılan şeyler vardı, onlar çözüm olabilir mi acaba?

Mustafa@PC
07-06-2009, 20:37   |  #5  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

İlginçmiş ama tam anlamıyla ele geçirmek değil galiba bu...

ECHELON_
07-06-2009, 20:39   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
1,644 mesaj
MY_KIL
çok dizi izleme kardeş
yok birader bu dizi ama gerçekte var bu makina biliyorum dizi bahane

ECHELON_
07-06-2009, 20:40   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
1,644 mesaj
Mustafa@PC
İlginçmiş ama tam anlamıyla ele geçirmek değil galiba bu...
tam anlamıyla ele geçirme yok yani hddye sızamıyor ama o an ekranda ne varsa onu alıyor yazı görüntü şifre vb.

Mustafa@PC
07-06-2009, 20:43   |  #8  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
13,125 mesaj
ahmeyt05
Şu eskiden radyasyonu engellemek için çok kullanılan monitörlerin önüne takılan şeyler vardı, onlar çözüm olabilir mi acaba?
Evet olabilir,

Ama şöylede birşey var,sonuçta ondanda dalgalar dışarıya geçiyor...

ECHELON_
07-06-2009, 20:45   |  #9  
OP Yıllanmış Üye
1,644 mesaj
Mustafa@PC
Evet olabilir,

Ama şöylede birşey var,sonuçta ondanda dalgalar dışarıya geçiyor...

şu camları diyorsanız onlar bi işe yaramaz burada bu makina elektiriksel alanla iletişim kuruyor e-bing denen sistemde gelişmiş bir sistem basit bir cam değil jamer tarzı bişey.. elektron dalgasını uzaklaştırıyor

OnlyMann
07-06-2009, 23:17   |  #10  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
2,779 mesaj

bir zamanlar elektrik (mevcut elektrik) kablolarını telefon hattı olarak kullanmayı planlamışlardı. ancak biz biliyoruz ki bizde bu şu zamanlarda mümkün değil. daha doğru dürüst elektrik kablosundan elektriği bile kullanamıyorken data kablosu olarak nasıl kullanabiliriz. düşünce olarak data bilgilerini farklı bir frekansta elektrik hattı üzerinden göndermekti. inen çıkan elektrik akımını da göz önününe alırsak bu henüz bizde mümkün değil. alt yapısı da çok güzel görülmüyor. düşünsenize elektrik için atılmış bir kancadan size ait dataları birileri dinliyor ve başka amaçlar için kullanıyor. TEK çiler gelip kancayı kurtardıklarında ancak datalarınızın güvenliğini sağlayabileceksiniz. bu şaka tabiki. Ama dediğiniz gibi makinanın herhangi bir bağlantısı yoksa sisteme gaipten sinyaller gelmeli ki bu sinyalleri alan bir alıcının da makina da olamsı gerekir. varmıdır bu tür bir alıcı düşünülmesi gerekir. anakart üzerinde bulunan bir devre belki bir yazılımla farklı bir görev verilebilir. atıyorum ekran kartını yeniden programlayıp işlemcisini (senaryo bu) alıcı olarak kullanmak GPS alıcısı gibi.

MY_KIL
07-06-2009, 23:27   |  #11  
Yıllanmış Üye
351 mesaj
corpixx
Savaş Oyunları Adlı bir Film vardır. Bilgisayar kapalı oldugu halde bilgisayara Baglanıp Web camı Açıyor. Yani Bunlar film'den ibaret Mantıkça düşün. Bilgisayarına Baglanacak bişe yok. Priz den mi baglanacaklar. İnternet Olmadan
Prizden Baglanabilir lermi :
firewall lı psu kullanırsan bağlanamaz Kahkaha

mancukya
08-06-2009, 01:22   |  #12  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj
OnlyMann
bir zamanlar elektrik (mevcut elektrik) kablolarını telefon hattı olarak kullanmayı planlamışlardı. ancak biz biliyoruz ki bizde bu şu zamanlarda mümkün değil. daha doğru dürüst elektrik kablosundan elektriği bile kullanamıyorken data kablosu olarak nasıl kullanabiliriz. düşünce olarak data bilgilerini farklı bir frekansta elektrik hattı üzerinden göndermekti. inen çıkan elektrik akımını da göz önününe alırsak bu henüz bizde mümkün değil. alt yapısı da çok güzel görülmüyor. düşünsenize elektrik için atılmış bir kancadan size ait dataları birileri dinliyor ve başka amaçlar için kullanıyor. TEK çiler gelip kancayı kurtardıklarında ancak datalarınızın güvenliğini sağlayabileceksiniz. bu şaka tabiki. Ama dediğiniz gibi makinanın herhangi bir bağlantısı yoksa sisteme gaipten sinyaller gelmeli ki bu sinyalleri alan bir alıcının da makina da olamsı gerekir. varmıdır bu tür bir alıcı düşünülmesi gerekir. anakart üzerinde bulunan bir devre belki bir yazılımla farklı bir görev verilebilir. atıyorum ekran kartını yeniden programlayıp işlemcisini (senaryo bu) alıcı olarak kullanmak GPS alıcısı gibi.
Elktrik üstünden internet var arkadasim hem servis saglayici olarak hemde paylasim yapmak icin.
Elektrik hatti üstünden internete baglaniyorsun.5000/500 hizi var su anda özel bir modem ile calisiyor.
Diger olayda evde ag baglantisi yapmak icin mesala ayni apartmanda bir arkadasinla Lan yada interneti paylasmak istiyorsun elektrik hatti üzerinden birbini bulan özel bir alet var fiyatlari 100 ytl civarina indi.
Ama neden bilmiyorum cok yayilmadi burada genelde ülkelerin büyük telofon sirketlerini korumasi falan var diye dusunuyorum.
Ama su an icin internet
Elektrik
Telofon hatti
Kablo tv
Cep sirketleri gprs, edge 3g, 3g+ vs vs
Uydunet
Wlan yada wimax hatlari üstunden münkün.

MY_KIL
08-06-2009, 02:18   |  #13  
Yıllanmış Üye
351 mesaj
mancukya
Elktrik üstünden internet var arkadasim hem servis saglayici olarak hemde paylasim yapmak icin.
Elektrik hatti üstünden internete baglaniyorsun.5000/500 hizi var su anda özel bir modem ile calisiyor.
Diger olayda evde ag baglantisi yapmak icin mesala ayni apartmanda bir arkadasinla Lan yada interneti paylasmak istiyorsun elektrik hatti üzerinden birbini bulan özel bir alet var fiyatlari 100 ytl civarina indi.
Ama neden bilmiyorum cok yayilmadi burada genelde ülkelerin büyük telofon sirketlerini korumasi falan var diye dusunuyorum.
Ama su an icin internet
Elektrik
Telofon hatti
Kablo tv
Cep sirketleri gprs, edge 3g, 3g+ vs vs
Uydunet
Wlan yada wimax hatlari üstunden münkün.
konuda anlatılmak istenen, sadece çalışması için elektriğe bağlı bir bilgisayara sızmak sanırım:) yoksa sizin dediğiniz sistem zaten var onu biliyoruz.

mancukya
08-06-2009, 11:59   |  #14  
Yıllanmış Üye
2,844 mesaj

Arkadasin yorumunu okudunmu my-kil ?
konu zaten ilk sayfada sizmak oldugunu bende gördüm.
Konuya gelince ses dalgalarini calabiliyorlar görüntü icin pek sanmiyorum ajan flimlerinin 100% 99 unda bile flimleri baz alirsak arkadasin yaptigi gibi genelde mini kamera olayi var yada direk bilgisayara ulasim net üstünden kullanirlar.

MY_KIL
08-06-2009, 13:52   |  #15  
Yıllanmış Üye
351 mesaj

ben yorumu okudumda siz konuyu pek anlamadınız bence :)
sizin dediğiniz gibi elektrik üzerinden sızmak için elektrik üzerinden bağlı internete girmeye yarayan özel bir modem gerekir. ama konudan benim anladığım sadece psu ile elektriğe bağlı bir pcye sızmak :) konu başlığına dikkat et: İNTERNET VE KABLOSUZ BAĞLANTISI OLMAYAN PCYE SIZMA

Furkan Okutan
08-06-2009, 14:58   |  #16  
Furkan Okutan avatarı
Yıllanmış Üye
689 mesaj

eee tüplülerdemi oluyo bu yani lcd ekran kullananlarda sorun yokmu:S

hiko91
08-06-2009, 15:21   |  #17  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,899 mesaj

ammada cok ozel seylerımız varmıs benden alacakları sadece chipın sıfresı bıde facebook onuda bu kadar ugrasmalrına gerenk yok gelsınler ben verıym:d

ECHELON_
08-06-2009, 17:26   |  #18  
OP Yıllanmış Üye
1,644 mesaj
furkanokutan
eee tüplülerdemi oluyo bu yani lcd ekran kullananlarda sorun yokmu:
aslında benim bahsettiğim sistem sade tüplülerde işe yarıyor çünko onlarda tüplü monitörler elektron hücreleri mantığıyla çalışıyor..

lcd lerde olmaz

mancukya
09-06-2009, 00:27   |  #19  
Yıllanmış Üye
2,844 mesaj
MY_KIL
ben yorumu okudumda siz konuyu pek anlamadınız bence :)
sizin dediğiniz gibi elektrik üzerinden sızmak için elektrik üzerinden bağlı internete girmeye yarayan özel bir modem gerekir. ama konudan benim anladığım sadece psu ile elektriğe bağlı bir pcye sızmak :) konu başlığına dikkat et: İNTERNET VE KABLOSUZ BAĞLANTISI OLMAYAN PCYE
OnlyMann'dan alıntı:

sinanyc
03-11-2010, 00:59   |  #20  
Üye
59 mesaj

konu geçmiş olsada  bunu okumanızı isterim var böyle şeyler akıl küpü biz TÜRK lerin ve teknoloji devi japon ve çin lilerin karışımı daha neler icat olacaktır yaşadıkça göreceğiz
bir bilgisayara pirizi takılı oldağu müddedce bağlanılır ama bu türkiyede özel kurumlar tarafından kullanılıyordur  bir tekno magazin dergisinde okumuştum MİT. elektrik hattından bir cihaz sayesinde haberleşiyormuş tarih1998den beri nasıl olduğunu anlamam ama örneğin bilgisayarından evindeki elektronik cihazları kontrol edebiliyorsun
bir kaç ay önce  aselsan tarafından yapılan geliştirilmiş bir radar ile insanların pisikolojisini  bozup bunalıma intihara kadar götürdüğünü anlattıkları bir haber bile yayınlanmıştı bu haberi taaa 5 yıl önce bir yabancı (amerikan) filminde izlemiştim.
olmaz diye birşey yok binlerce elektronik uzmanımız var mühendisler boş durmuyor  bir şeyler üzerinde yıllardır çalışılıyor neden olmasın ;)
düne kadar lazer tarayıcılar bile yoktu hadi len deniyordu  ama görünce  küçük dilini yutanlar olmuştu demiii
mesela bir sitede yazmışlar (türkeyforum.net) reklam olmasında  radyo dalgaları ile yayınların karıştığını yunan kannallarını uydu cihazlarının ayarları ile bazı parçaları kullanarak yunan radyolarını telsiz konuşmalarını dinledikleri anlatmışlar bunuda gelen frekans titreşimlerini uydudan yakalayıp sanki ses kaydı gibi dowland edip daha sonra note pad ile yazıya döküp çevirici bir programla tekrar ses konumuna getirip dinlediklerini yazmışlar
madem böyle bir sistem varsa makine değil bir radyo alıcısıdır ve yakaladığı dalgaları kaydedip kimin ne yaptığını bilirler
nasılmı evinde televizyon seyrediyorsun  ana bir bakıyon kanal izlenme rekoru kırmış nerden biliyorlar söyleyin bakiim seyredenler telefonmu ediyor yook. reklam arasında yüksek frekansa geçiyor televizyonun sesi artar sen kıssanda görüntü kalitesi HQ formatına geçer bu sinyallari izlemek içinde bir arbanın tavanına yayın alıcı yerleştirirler bu araçlarda kim hangi kanalları seyrediyor ne yoğunlukta sinyal var onun yüzdesi ile hesaplanıyor  bu araçlarında taşıdıkları cihazda çin yapımı ama ingiliz firması satıyor ;)
son konuyu trt ve show tv çalışanlarından duydum bilginize
selamlar saygılar

asdasd212
03-11-2010, 01:09   |  #21  
Taze Üye
5 mesaj

Firewalli Psu :D:D:D:D