ınternete giremiyorum.

HPQ-User
28-10-2008, 10:36   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

husak sormuş:
windows xp yazılım olup pek fazla bilgisayar bilgim yoktur.ınternet explorer google açtığım zaman bir antivirus programı geliyor ve ınternet yasak yazısı geliyor.Bo antivirus programını ekle/kaldıdan kaldırdığımız halde bu antivirus programı gitmiyor. Alt  görev çubuktan bilgisayarı her açtığımızda tekrer karşımıza çıkıyor ve oradan da kapatılmıyor.Bu nedenle ınterneti açıp kullanamıyorum.Bilgilerinize rica ederim.

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Bilgisayar parçalarını pek bilemediğimden bilgi veremedim.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)

qazx
28-10-2008, 11:01   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
560 mesaj

antivirüsün ismi nedir.yazmamışsınız.

Banned
28-10-2008, 11:14   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

arkadaşım bilgisayar başlarken sürekli f8 tuşuna basılı tut ve çıkan ekrandan en üsteki güvenli modu seç daha sonra Başlat<çalıştır<regedit yaz<tamam<HKEY_CURRENT_USER<\Software<çıkan yerden o antivirüs ile ilgili tüm kayıtları sil.
ayrıca bu programları indirerek pc'de tarama yaptır programlarda anlamadığın bir yer olursa sorabilirsin.

’_Anti-Malware.htm

Banned
28-10-2008, 11:47   |  #4  
Banlandı
5,024 mesaj

arkadaş hangi antivirüs olduğunu tam olarak yazsaydı vereceğim programlar biraz daha ona göre olurdu.ama bir şey belitmediğinden bende kendi sistemimde sürekli kullandığım ve çok memnun olduğum programları genel olarak veriyorum.tam olarak denemediğim kulaktan dolma bilgilerle program önermeyi doğru bulmuyorum. o yüzden hep aynı gelebilir ama sorun ne kadar ayrıntılı yazılırsa önereceğim programlarda daha soruna yönelik olur.

Banned
28-10-2008, 12:20   |  #5  
Banlandı
5,024 mesaj

hep aynı deyince sebebini yazayım dedim.seni mi kıracağım bir daha ki sefere dediğin linkleri veririm.