İnternetten kopmalar (youtube jackler)

arus
29-07-2010, 12:22   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

S.a arkadaşlar bu olay daha öncede başıma gelmişti.O zaman net ile ilgi olduğunu zannediyordum.
O zaman sistemimde win7 vardı.Normalde birşey yoktu programlar yülkemeye başlatıkdan sonra bazen kopmalar meydana geliyor Buarada modemim (Airtes rt104) sonrasında dayanamayıp Win. Xp ye gectim.
Formattan sonra internette en ufak bir koma meydana gelmedi.İşte bu (youtube jackler) bu programı yükledikten sonra sürekli kopmalar oldu.Şimdi diyeceksiniz reset felan at denedim daha önce.Sadece sizden istediğim orjinal dosyalarını geri çavirmek etc deki.YOutube jacklerin izlerini silmek.Gerçi sildim ama durum bundan ibadet.

Atilla Sarıtaş
29-07-2010, 12:42   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Dedik o kadar abuk sabuk programlar kurmayın diye zorla kaşınıyorsunuz arkadaşım ne diyelim. At formatı gitsin öyle dandik programların uninstaller'ide olmaz. Bidahaki seferede Youtube'ye girmek için saçma sapan programlar yüklemeyin. İlla youtube'ye gireceksen konuma gel.
https://www.chip.com.tr/forum/surekli-guncel-hosts-dosyasi_t168265.html 

arus
29-07-2010, 19:30   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

Yardımcı olan arkaşa teşşekkürlerimi sunar.bunca yıl bir intenet ve pc kullanıcısı olarak bu hataya nasıl düştüm anlamış deilim.

Atilla Sarıtaş
29-07-2010, 21:25   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Önemli değil. Konuda çok tartışıldı böyle şeyler yüklemeyin diye. Herkes olayın sadece bir tarafından bakıyor 'youtube'ye gireyim yeter' mantığı. Madalyonun bide görünmeyen tarafı olmadı ne malum ?