İnternetten Para Kazanmak Detaylı Anlatım.

parsali
22-07-2013, 19:17   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2007

ÜYE OLMAK ICIN TIKLAYIN: http://www.probux.com/?r=1sobet

Probux - Geniş Anlatım

Kuşkusuz en çok kazandıran siteler arasında. Hem bu kadar kazandıran hemde bu kadar güvenilir site yok arkadaşlar. PROBUX,u Geniş bir şekilde anlatacağım Ödeme konusunda hic sıkıntısı olmayan kendini kanıtlamış Kaliteli bir PTC (Tıkla Kazan)Sitesidir..

SITENIN DETAYLARI

Şuan PTC siteleri arasında en çok kazandıran siteyi tanıtıyorum. Probux kesinlikle son derece güvenli ve düzenli bir sistemdir. Ödemeler instant yani anında yapılır. İster yatırım yapın çok hızlı bir şekilde kazanmaya başlayın ister kazancınızı yavaş yavaş katlayın bundan sonra probux'tan kazanmayan kalmayacak!. Uzatmadan tanıtıma geçeyim.

Aşağıda gördügünüz gibi günlük standart üye için 4 tane fixed reklam (sarı renkli) gelir. Fixed reklamlar bize 0.01$ diğer reklamlar ise 0.001$ kazandırır.

Probux'tan günlük bütün reklamlar tıklandığında kazanç ortalama 0.07$'dır. Tabi ki bu sadece reklam tıklamaktan elde edilen kazanç.

Elde ettiğiniz bu kazançla hızlı bir şekilde referans kiralayabilir kazancınızı hızla katlayabilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz gibi kiraladığım referansların avg'leri oldukça yüksektir. (Avg = referansların tıklama ortalamaları) Yani kiraladığım referanslar yüksek tıklama oranlarına sahip böylece bana kazandırdıkları komisyonlarda yüksek oluyor.

REFLER HAKKINDA

Recycle Nedir : (ref değişimi) Kiraladığımız refler tıklamadığı zaman değiştirebiliriz. Değişim bedeli 0.07$ dır. 1 ref kiralama $0.20 dir ve 30 günlük bir süresi vardır. Kiralik refleriniz 1 ay süre boyunca size calışır. Reflerinizi elinizde tutmak istiyorsanız bu süre sonunda mutlaka kiralik reflerinizin sürelerini 1 ay daha uzatmanız gerekir. Tıklama sayısı az olan kiralık reflerinizi, yani avg değeri 1.50 nin altında olan reflerinizi reycle yaparak değiştirin. Ayrıca 1 haftaya yakın süre hiç tıklama yapmayan ref üyelerinizi de değiştirin. Onun haricinde çok fazla reycle yapmayın, çünki reycle (ref değisimi) yapmakda ücretli! 0.07 $ bir bedel ile ref değiştiriyoruz. Işin püf noktası günlük düzenli olarak 3-4 tıklama yapan üyeler bulmak ve onların 1 aylık süreleri dolduğunda süresini uzatmak ve elden kaçırmamaktır ..!

Standar üyeler için avg ortalaması 1,30 dan fazla olması karlıdır Eğer alabiliyorsaniz yeni ref kiralayın. Standart üyeler için tekrar ref kiralayabilmek için 7 gün bekleme süresi vardır.

[image]//media.chip.com.tr/images/temp/user/d8bb0eee44462fda07b8c13641e8686b.png[/image] Bunun yanında başka kazanma seçenekleri de mevcuttur. Bunlardan biride task yani görevlerdir. İngilizce gerektirir ama çeviriyle de yapılabilir. Üstelik oldukça iyi gelir sağlar. Aşağıdaki resmi inceleyebilirsiniz.

[image]//media.chip.com.tr/images/temp/user/da35f524d958c24a22e58ebb1e801f1a.png[/image]

Ve kazanmak için başka bir yöntem olan şans oyunundan yani PROGRİD'den bahsedeyim. Standart bir üyenin günde 20 PROGRİD hakkı vardır. Şanslı arkadaşlar bu olaydan oldukça iyi para kazanıyorlar. Aşağıdaki resmi inceleyebilirsiniz. Sağ tarafta günlük kazananlarıda görebilirsiniz. Tek tıkta 2 $'a kadar kazanılabiliyor.

Buraya kadar kazanma araçlarını tanımış olduk. Bu araçları için limitlerimiz ise üyeliğimizin STANDART mı? GOLDEN mi? ULTİMATE mi? olduğuna bağlıdır. Ben sisteme herkes gibi STANDART üye olarak girdim. 15 gün kadar test devresinden sonra güvenilir olduğunu düşünüp 20 USD yatırım yaparak 100 Referans kiraladım. Bundan 7 gün sonrasında da 70 USD tutarındaki 1 yılllık GOLDEN üyeliği aldım. 1 gün sonrasında yani referansları kiraladıktan 8 gün sonra hesabımda 10 USD oldu. 10 USD daha ben yatırarak sistemden toplam yatırdığım 100 USD rakamını geri alana kadar son yatırımımı yapmış oldum.

Para kazanmak için bu yolu uygulamak mecburi değildir ama yatırım yapmadan bu gelişme süresi baya uzuun sürüyor yada daha küçük paralar kazanacaksınızdır. Tercih tabiki sizin.

Bu yolu izlediğinizde son haliyle haftada 20 USD kadar alırsınız. 5 -6 hafta sonra sistemdeki bütün yatırımı geri almış daha 11 ay süresi olan bir golden hesap sahibisiniz.!!

Üyelik detaylarıyla ilgili ayrıntıları aşağıdaki resimde inceleyebilirsiniz.

[image]//media.chip.com.tr/images/temp/user/8710e98892a41dbf6fb94a0430d0e8fd.png[/image]

Standart üyelere günde 4 adet, Golden üyelere günde 8 adet, Ultimate üyelere ise günde 10 adet fixed reklam gelir.

Bunun yanında standart üyelerin günlük progrid şansı 20, goldenların 40, ultimatelerin ise 60'dır.

Kiralık referans limitleri standart üyelerde 200, golden üyelerde 2000, ultimate üyelerde 4000'dir.

Direkt referans sınırları ise standart üyelerde 100, golden üyelerde 200, ultimate üyelerde ise sınırsızdır.

Ödemeler : en az $5 paypal payza Trustwawe

ÜYE OLMAK ICIN TIKLAYIN: http://www.probux.com/?r=1sobet


Arkadaşlar Son olarak,PTC sitelerinden para kazanacaksanız Bu siteye veya benzeri sitelere yatırım yapmanız gerekir ..! Sadece tıklamakla bir yere varamazsınız ! Varırsınızda çok uzuuun sürer !! mutlaka yatırım yapmanızı öneririm,daha çabuk kazanmak istiyorsanız..

NOT: Yeni Probux BOT,u çıktı özelliği normal tıklamaları ve + GRID oyununuda tıklıyor !! Refimden üye olanlara BOT veriyorum . BOT için özel mesaj isteyin ..

Ve sapasağlam çalışmaktadır.

ÜYE OLMAK ICIN TIKLAYIN: http://www.probux.com/?r=1sobet

Unutmayın Arkadaslar Milyarder Olursunuz Demiyorum Günlük 10 tl çıkarsanız harçlığınız çıkar kanıt isteyenler pm atabilir

Hepinize Bol Kazançlar Dilerim ..( alıntıdır )

Son Düzenleme: parsali ~ 22 Temmuz 2013 19:19