İnternetten radyo yayını....

buyuktacik
26-06-2006, 23:38   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
7 mesaj

Merhaba, ben kendi hostumdan radyo yayını yapmak istiyorum, bununla ilgili bir araştırmada bulundum, geniş dinleyici kitlesi shell gerektiriyor. Benim öğrenmek istediğim host firmam shell destekliyorsa, bunu nasıl yapabileceğimi öğrenmek ve dinleyici kapasitemin nasıl belirleneceğini öğrenmek. mesela ben 100 kişiye 7/24  hitap edebilmem için bandwidth ne olması gerekli. ayrıca bazı host firmaları radyo host adı verdikleri bir hizmet yayınlıyorlar. Ancak çok saçma dinleyici kitlesi mantıksızlığı var. 50 kişiye yüksek ücret taleb ediliyor. Bunu ücretsiz yapma imkanı yok mu?

Kısacası sormak istediğim:

Kendi bilgisayarımda çalacak bir listeyi kendi hostumdan en az 100 kişilik bir kitleye 7/24 nasıl dinletebilirim.

buyuktacik bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Serkan Aydoğan
17-03-2017, 00:10   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Web hosting ile radyo yayını yapamazsınız.  Bunun için ayrı radyo hosting almalısınız. 

Radyo Host https://www.radyotelekom.com buradan www.radyohostingpaketleri.com buradan veya web siteli paket www.radyositesikur.com dan satın alabilirsiniz.