İOS güncel'den vazgeçebiliyorsunuz

İhsan Karadoğan
17-09-2015, 17:48   |  #1  
İhsan Karadoğan avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Arkadaşlar Merhaba,

Bugün farkettiğim şeyi sizlerle paylaşmak istedim cihazımı ios 9 'a güncellerken wifi koptu otomatik olarak durdu günceli wifi ye bağlanınca devam etti ama ben sakata gelirim diye silip en baştan tekrardan başlatıyım dedim ve telefonu kurcalamaya başladım ve bir kaç yerde gördüğüm sorunu çözdüğümü farkettim . 

indirmeye başladıgınız ama yarıda vazgeçtiğiniz yada herhangi bi olaydan dolayı ios günceli iptal etmek istediniz.

Ayarlar > Genel > Kullanım >Saklama Alanı  

Saklama Alanında indirdiğiniz ios 9 güncellemesini silin güncelleme en başa dönecektir ve yine sizden güncel için sizden izin isteyecektir.

İyi Forumlar   Onay

Son Düzenleme: İhsan Karadoğan ~ 17 Eylül 2015 18:05 Neden:
theironman
18-09-2015, 11:19   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

sakata geleceğini sanmam, gene iyi yapmışsın da, hat kopabilir, önemli olan indirme esnasında wifi'ın kopması değil güncellemenin doğrudan telefona yüklenmesi sırasında olacak bir hata sıkıntı...

theironman bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
raziel34
18-09-2015, 11:19   |  #3  
raziel34 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
204 mesaj
Alıntı: elvis32  
sakata geleceğini sanmam, gene iyi yapmışsın da, hat kopabilir, önemli olan indirme esnasında wifi'ın kopması değil güncellemenin doğrudan telefona yüklenmesi sırasında olacak bir hata sıkıntı...

elvise katılmakla birlikte bunu da not edelim bi yere :)

İhsan Karadoğan
18-09-2015, 11:44   |  #4  
İhsan Karadoğan avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Yeni bir iPhone kullanıcısıyım, bilgilendirmen için teşekkür ederim :)