iPad Air 2, ilk kez sızmış olabilir!

CHIP Online
19-04-2014, 16:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Bu yıl piyasada olması beklenen bu "incecik" Apple'ın görüntüleri ilk kez sızmış olabilir!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/ipa ... olabilir_46664.html

Resimlerle: 2014'te göreceğimiz tabletler

Apple firması ürettiği her ürünü ile kendi tarzını yansıtmayı başarmış, farkını ortaya koymuş durumda. Özellikle iPad Air serisi ile ince tablet mantığının sınırlarını zorlamış olması, pek tabii onu bambaşka bir noktaya getiriyor.


Bir defa ürettiği ürünlerin genelde devamını da getiren Apple'ın günümüzde en çok beklenen ürünlerinden bir tanesi şüphesiz iPad Air 2. "One More Thing" isimli siteden sızdırılan yeni görüntülerdeyse, Air 2 modeline ait olduğu iddia edilen ön panel gözler önüne serildi. İki farklı resim olarak yayılan görüntülere yakından baktığımız zaman, ekranın, panele tamamen yapıştırıldığını görüyoruz. Peki, Apple neden cam ekranını, ana kasasına yapıştırma ihtiyacı duysun?


Bu sorunun cevaplarının başında, cihazı daha da inceltmek yer alıyor. Tabii bir diğer ihtimal de kasada daha "uzun" yer açarak, büyük bir pili cihaza eklemeyi düşünmeleri de olabilir... Görüntüler heyecan verici de olsa gerçekten Air 2 modeline ait olup olmadıkları hakkında şimdiden bir şey söylemek yanlış olacaktır. Bilinen tek gerçek, Apple'ın yıl bitmeden önce iPad Air 2 modelini piyasaya süreceği ve bu cihaz üretildiğinde iOS 8 işletim sistemi, yeni jenerasyon A8 işlemci ve Retina ekran ile karşımızda olacağı.

Tüm Konu: iPad Air 2, ilk kez sızmış olabilir!

Resimlerle: 2014'te göreceğimiz tabletler

Kaynak: www.chip.com.tr