iPad'i beyzbol sopasıyla fena dövdüler

CHIP Online
07-04-2010, 10:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

iPad'i beyzbol sopasıyla dövdü, parça parça etti: İşte YouTube'a düşen garip video ve gerçekler...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/ipad ... dovduler_19317.html

Bir grup gencin yepyeni bir iPad'i beyzbol sopasıyla parçalara ayırdıkları video, Youtube'da izlenme rekoru kırıyor.

550 dolarlık iPad'in Pittsburg'da bir Best Buy mağazasının önünde parçalara ayrıldığı videonun tık sayısı 750.000'lere ulaştı.

Videoyu yapan 19 yaşındaki lise öğrencisi Justin Knockott, Los Angeles Times'a Apple'a karşı bir tepkisinin olmadığını açıkladı. "Bunu ilk yapan ben olmak istedim. Öylesine bir şeydi. Bazı insanların görüntüleri hiç sevmeyeceğini tahmin etmiştim ama bu kadarını beklemiyordum. Bazı insanlar Youtube'da gerçekten çok ağır yorumlar yapıyor."

Times'a aslında iki tane iPad satın aldığını söyleyen Knockott; "Apple'dan hiç de nefret etmiyorum. Apple'ı seviyorum" dedi.

YouTube'da büyük ilgi gören videoyu CHIP TV'de izleyebilir, iPad'in yediği meydan dayağına kendi gözlerinizle şahit olabilirsiniz...

Tüm konu: iPad'i beyzbol sopasıyla fena dövdüler

İzleyin: iPad'i beyzbol spoasıyla fena dövdüler

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce bu video neden çekilmiş olabilir?

Fattur
07-04-2010, 18:07   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

İyi kıramamış yahu...

uGuR.uK
07-04-2010, 21:29   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

ipad'in kırılışınıda iphone'la çekiyorlar yanlız Gülümseme
bide genelde oluyor zaten böyle şeyler, mesela ps3 ilk çıktığında herkesten önce gidip alan biri sırada o alet için bekleyenlerin arasına girip sıfır ps3'ü baltayla parçalamıştı:)