iPad pro türkiye'de fiyatı fena fena

theironman
11-11-2015, 15:07   |  #1  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,349 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

 

ipad pro türkiyede saıtşa çıkmış bu sabah. almayı düşünmüyorum ama bi yandanda cezbediyor kendisi ekran büyüklüğü klavyesi falan. ne diyosunuz alınırmı sizce 2 bin küsür tlden başlıyo fiyatı 4 binede var!

SeeTake
11-11-2015, 15:13   |  #2  
SeeTake avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Kas 2015

Çok Fazla Bence. Paranıza Yazık. Biraz Daha Bekleyin. Fiyatı Mutlaka Düşecektir...

MeltemKorkmaz
26-12-2015, 16:54   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
11 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2015

iPad Pro İçin Şikayetler Artıyor

Bu aralar gündeme hep sıkıntılarla gelen iPad Pro için yapılan şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor. Özellikle uygulama geliştiriciler iPad Pro’dan hiç memnun olmadıklarını belirtti.

u sefer ki sıkıntı ise iOS App Store’da bazı özelliklerin bulunmaması. Bu yüzden geliştiriciler iPad Pro’ya uygulama yapmayı reddediyor. iOS App Store’da yer almayan bazı özellikler gerçekten oldukça önemli. Mesela bunlardan birtanesi daha iyi uygulama geliştirebilme ve destek verebilme adına önemli olan uygulamaların ücretsiz deneme sürümleri.

Bu kolay değil. Apple 12.9 inç boyutundaki Pro tabletini duyurduğundan bu yana Mac için uygulama geliştiren büyük şirketler iPad Pro ile ilgilenmiyor. Bu da satış noktalarından belkide en önemlisini kaçırmak demek. Çünkü profesyonel uygulamalar olmayınca Pro’da olmuyor.

Çizim programı Sketch’in yaratıcıları Pieter Omvlee ve Emanuel Sa yaptıkları açıklamada deneme sürümü olmadığından dolayı Sketch’i Pro için yapmayacaklarını dile getirdi. Mac için Sketch App Store’da 99$’dan satılmakta. Pro zaten bazı önemli aksesuarları yüzünden satışa geç çıktı. Bunlardan bazıları Apple Pencilve Smart Keyboard. Bu ikili iPad Pro için belkide en önemli programlar. Ayrıca şarj yeri tehlikesinden dolayı Apple Pencil’in iPad Pro’yu kullanılmaz hale getirmesi gibi bir durumu olmasıda cabası.

Ref: http://tasarlagelistir.com/ipad- ... r-artiyor-haber-615