ıphone 4s mi samsung galaxy note 2

derin saraçoğlu
04-11-2012, 16:32   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

yorumları bekliyorum lütfenn acill birini seçip alıcağım karar veremedim lütfen cevap yazınn  

Anket
ßyİsMaiLCaN
07-02-2013, 22:48   |  #2  
Yıllanmış Üye
168 mesaj

Galaxy note 2 gibi bir telefonu nasıl iphone ile karşılaştırıyorlar anlamıyorum bu iphone da ne varki. daha önce 1-2 ay kullanma fırsatım oldu ama çok boş geldi bana yani bilemiyorum.Bende merak ediyorum bende telefon alıcam note 2 istiyorum ama iphone konusunu araştırmaktayım :)
bilenler açıklayıp bilgilendirirse sevinirim

safüzyon
16-02-2013, 05:21   |  #3  
safüzyon avatarı
Yıllanmış Üye
399 mesaj

İos sistemi cok düzenlidir akıcıdır herhangi bir problem yasamassın cünkü ios ram sorunu yoktur sistem sadece 130 mb ram yiyor ama güvenlik hat safhada oldugu için diyelim baska bir bilgisayara iphone usb bagladın itunes yüklemen lazım o bilgisayara ve daha kapalı bir sistemdir böle bir dezavantajıda var android tarafında ram sorunu vardır ama galaxy note 2 de 2 gb ram oldugu için sorun olmuyor ama güncelleme sıkıntıları android tarafında anroid tarafında telefon alcaksan nexus 4 almanı tavsiye ederim 2 sene yazılım güncelleme garantiside  var kafan rahat donanımı cok iyidir android iphone gibi birşey nexus serisi daha bir çok detay varda anlat anlat bitmez bana kalırsa note 2 alcagına nexus 4 tavsiyemdir pişman olmazsınBeğendim