iPhone 5S Elma Logosu Gidip Geliyor

alitokus05
11-03-2018, 15:07   |  #1  
alitokus05 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Selamun aleyküm arkadaşlar,bugün başıma gelen olayı anlatıcam.Öncelikle benim küçük bir kardeşim var telefonu almış şifre koymuş ben uyuyorum.Ondan sonra annemle babam şifreyi bulmuya çalışmışlar etkisiz hale gelmiş.Ondan sonra telefon kendi kendine kapanmış ve elma logosu gidip gelmeye başlamış.Restore etmeye çalıştığımda ise 9-10 kere bilinmeyen hata 9 dedi ve sadece bir kerede 14 hatası verdi  sonra uzun süre şarjda bıraktım ve bir daha dendedim.Denedeğimde is restore başarılı olmuştu ve ben telefonu kuruyordum.Fakat kendi kendine yine kapandı ve yine öyle olmaya başladı.Not bırakayım şuraya:Telefonun bataryası 3 hafta önce değiştirildi.Fakat o batarya çok çabuk bittiği için bir daha değiştirttim ve normale döndü.(Yetkisiz bir servise verdim).Bataryadan olabilirmi cevaplarınızı bekliyorum

Son Düzenleme: alitokus05 ~ 11 Mart 2018 15:08 Neden:
alitks58
25-03-2018, 23:14   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

evet ben konunun sahibi hesaba erişemediğim için hesaptan yazamadım.arkadaşlar zorlu centerdan cevap geldi sorun çipteymiş fakat daha önceden cihaza müdahele edildiği için yapmadılar ve 600 tl fiyat verdiler öğrenciyiz malum yaptırmadım yani bu hatayla karşılaşanlar sorun çipte olabilir.ios 11 kaldırmadıysa diye düşündüm ve ios 10 a geri yüklemek istedim fakat imzalanmamış sürüm.son söyliyeceğim şey İOS 11 pişmanlıktır

berkanbir
28-06-2018, 10:43   |  #3  
berkanbir avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 4
90 mesaj

İphone açıklamasında eski iphoneleri yeni güncellemelerle yavaşlatıyoruz dedi