iPhone 5S'in "altın" seçeneği olacak mı?

CHIP Online
19-08-2013, 13:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

iPhone 5S'ten sızan bu görüntü, bir sonraki iPhone hakkında akıllarda soru işaretleri oluşturdu!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/iph ... lacak-mi_42128.html

Resimlerle: iPhone'unuzdaki casuslar!

<span style="line-height: 1.6em;">Bir sonraki iPhone'un </span>çok büyük bir değişiklikle gelmesi beklenmese de<span style="line-height: 1.6em;">, parmak izi tarayıcısı, çift flaşlı kamera gibi yeniliklerden sıkça bahsediliyor. Peki Apple'ın saklı tutmayı pek başaramadığı iPhone'u hakkında öğrenmediğimiz bir şey kaldı mı?</span>


Ucuz iPhone'un, yani iPhone 5C'nin farklı renk seçenekleriyle geleceğine dair birçok rapora rastladık. Ancak ilk kez iPhone 5S'in de farklı bir kasa seçeneğiyle gelebileceğini duyuyoruz. Fransızca site MacBoutic'in ortaya çıkardığı üretim fotoğraflarında iPhone 5S'in altın kasalı sürümü görünüyor.


Sızan kapağın herhangi bir yerinde Apple logosunun bulunmaması, altın iPhone 5S'in gerçekliğini şüpheye düşüren bir detay. Yine de tüm parçaların altından oluşması, kasanın üçüncü parti bir firma tarafından üretilmediğinin işareti olabilir.


Apple, altın seçeneğiyle iPhone hayranlarına bir "lüks cep" seçeneği sunmayı planlıyor olabilir. Bu iPhone'un belirli mobil taşıyıcılara özel sunulma ihtimali de var.

Tüm Konu: iPhone 5S'in "altın" seçeneği olacak mı?

Resimlerle: iPhone'unuzdaki casuslar!

Kaynak: www.chip.com.tr