iPhone 5S kuyruğunda büyük "fedakarlık!"

CHIP Online
29-09-2013, 21:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

iPhone kuyruğundaki herkesin biraz "çılgın" olduğu kesin. Ama hiçbiri, bu kadın kadar çılgın olamaz!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/iph ... dakarlik_42810.html

Resimlerle: Cep telefonları pazarı grafiğe dökülürse

Apple'ın her ne kadar eski gücünü yitirmeye başladığı konuşulsa da yeni iPhone'lar için oluşan uzun kuyruklar, firmanın hayranlarının Apple'ı yalnız bırakmadığını gösteriyor.


ABD'de Güney Carolina, King Street'teki 100 kişilik kuyrukta ise ilginç bir olay yaşandı. Sabah 8:00'de açılan mağazanın önündeki en az 40 kişinin tüm gece boyunca kamplarda beklediği, Apple'ın kamptaki sadık hayranlarına kahve ikram ederek onların içini ısıttığı söyleniyor.


Myrtle Beach'ten gelen, beşinci sırada bekleyen Lisa Hoffman ise yeni iPhone'a kavuşabilmek için büyük bir fedakarlıkta bulundu. Apple mağazası yöneticisinin iPhone stoklarının tükenmek üzere olduğunu söylemesinin üzerine Hoffman, sırada ilk üçe girebilmek için 2.000 dolara satın aldığı Louis Vuitton çantasından vazgeçti.


Sıra kendisine geldiğinde göz yaşlarını tutamayan Hoffman, "bu şimdiye kadar yaşadığım en iyi his!" diye bağırdı ve "sana teşekkür ediyorum Steve Jobs... Sen yukardan bizi izliyorsun!" dedi.


Bu arada Çin'de Cuma günü ön-siparişe sunulan iPhone 5S'in "altın" renkli modellerinin tükendiği söyleniyor. Verilen bilgiye göre altın ve gümüş rengi genel olarak daha zor bulunuyor.

Tüm Konu: iPhone 5S kuyruğunda büyük "fedakarlık!"

Resimlerle: Cep telefonları pazarı grafiğe dökülürse

Kaynak: www.chip.com.tr