iPhone'a müthiş şarj cihazı

CHIP Online
02-07-2012, 18:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Özellikle iPhone için geliştirilen bu şarj cihazı, bildiğiniz şarj cihazlarına hiç benzemiyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/iph ... j-cihazi_34510.html

Resimlerle: Birbirinden ilginç 10 sıra dışı pil konsepti!

Eğer sadık bir iPhone kullanıcısıysanız, o zaman yanınızda şarj aleti ve kablosunu taşımaya alışmışsınız demektir. Apple sizi bu zahmetten kurtamak için şarj cihazlarını küçülttü ve fiş kısmını cihazın içerisine katlanır hale getirdi. Ama JuiceBuddy isimli bu şarj cihazı çok daha iyisini yapabiliyor. Kablosuz ve eskisine nazaran oldukça küçük olan bu cihaz tamamen kullanıcı dostu.


iPhone'un şarj cihazı gibi JuiceBuddy de doğrudan prize takılmak üzere katlanır sivri uçlara sahip. Cihazın üzerinde ise fişe takılan uçları saklamak için dizayn edilmiş bir başlık da mevcut. Bu dizaynıyla cihaz yalnızca duvar prizleri için ideal gibi görünse de iOS cihazınız JuiceBuddy'nin üzerine pratik bir şekilde takılıp kolayca şarj edilebiliyor. Anahtarlık şeklindeki kısmını çıkardağınız vakit bir adet USB 2 çıkışı beliriyor ve bu özellik, başka cihazları da şarj edebileceğiniz anlamına geliyor. 


25 dolarlık fiyatıyla her cebe hitap eden JuiceBuddy siyah, beyaz, kırmızı ve gümüş olmak üzere dört adet renk seçeneğiyle sunuluyor. Pratik ve avantajlı kullanımıyla göz dolduran cihaz sayesinde diğer teferruat gerektiren şarj takımlarından kurtulabilirsiniz. 

Tüm Konu: iPhone'a müthiş şarj cihazı

Resimlerle: Birbirinden ilginç 10 sıra dışı pil konsepti!

Kaynak: www.chip.com.tr