ipod nano

Lord Of Light
15-12-2006, 20:38   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

slm arkadaşlar.Benim bir sorunum var[V].Yeni aldığım ipod nanodan şarkı silmeyiyorum.Şarkı yüklemede rahatm ama silmeyi yapmıyorum.Itunes prgda ipod simgesi ne tıkladığımda ordaki şarkıların yanındaki kutucuklar pasif. Acaba ne yapabilirim?

BOOMFUNKMCS
15-12-2006, 20:48   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

bu link işini görür mü kardeşim?
(()

Lord Of Light
15-12-2006, 20:56   |  #3  
OP Taze Üye
9 mesaj

Linke daha önce girdim.Ayrıca o kullanıcı kitabı olduğundan bende mevcut.Orda şarkı silimini biliyorm ama bunu prg üzerinde uygulayamıyorum.ITunes teki ipod simgesine tıkladığımda çıkan şarkı listesi genel olarak pasif.Aacaba bunun nedeni ne olabilir?

BOOMFUNKMCS
15-12-2006, 21:00   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

bu cihazı hiç kullanmadığım için,görmeden de bişey söyleyemem.istersen google de ara,umarım bulursun.iyi şanslar arkadaşım.

muammerturkmen
15-12-2006, 21:23   |  #5  
Yıllanmış Üye
359 mesaj

baba bu aleti takınca benim bildiğim usb sürücü gibi çalışıyo, yoksa normal dosyalar nasıl atılsın içine girip silmeyi dene mp3 olarak kaydetmiyordur uzantısını büyük ihtimal gir bul sil çık, doyalar görünmüyorsa, klasik görünümündeyken denetim masası gir klasör seçenekleri de görünüm sekmesinden "gizli dosya ve kalsörleri göster" seç, alttanda 1korunan işletim sistemi dosyalarını gizle tikini kaldır. şimdi gir oraya bak ama sakın format atma müzikleri bul sadece aynı uzantılı olanları sil diğer dosyalar varsa dokunma bunları yapmadan öncede her ihtimale karşı bi yedeğini al ipod undaki dosyalarının biyere amatör sün sanırım elin kayıp başka şeyler gitmesin, sorunun büyük ihtimal çözülür korkma bişey olmaz ben önlem olsun diye söyledim, önlemini almadan yola çıkarsan yolda apışır kalırsın Kahkaha

Son Düzenleme: muammerturkmen ~ 15 Aralık 2006 21:23
Lord Of Light
16-12-2006, 14:57   |  #6  
OP Taze Üye
9 mesaj

Sorun dosyaları görmemde değil sorun dosyaları gördüğüm halde silememem.Pasif durumda olması ipod un içindeki şarkıları dokunamamam.

kaya57
09-10-2008, 18:42   |  #7  
Taze Üye
2 mesaj
Lord Of Light
Linke daha önce girdim.Ayrıca o kullanıcı kitabı olduğundan bende mevcut.Orda şarkı silimini biliyorm ama bunu prg üzerinde uygulayamıyorum.ITunes teki ipod simgesine tıkladığımda çıkan şarkı listesi genel olarak pasif.Aacaba bunun nedeni ne olabilir?
onderkaya20
09-10-2008, 18:47   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj
Lord Of Light