IPTV Tavsiyesi ve IPTV Uygulaması Tavsiyesi

Puluto
03-01-2021, 23:48   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
0
Alıntı: iptvtavsiye  
Önemli olan burada cihaz ve program değil burada önemli olan yayıncının iyiserverlerde kaliteli hizmet vermesi. Ucuz, 3 kullanıcılı, 5 kullanıcılı diye düşük görüntü kalitesi, donan serverlerle yaşanılan sorunlar hep olur. İkinci planda cihazın kalitesi gelir tabi ki. Tabi ana unsur internet diyeceğimde artık kimsede düşük internet kalmadı. Hızlar yeterli ve iyi IPTV BOX PRO da iyi. 
Tavsiyen için teşekkür ederim. Ben de diğer arkadaş gibi bu siteden IPTVBOXPRO yu buldum ve satın aldım. Daha bu iptv konusunda 2nci yılım ama geçen yıl 4 tane farklı satıcı gezdim 3 aylık 3 aylık hepside rezildi paramın gitmesi bir kenara stres daha fazla.  Site sahipleri memnuniyetimi bildirince onlarda burada birşeyler yazmamı rica ettiler. Bende seve seve burada yazmaktan memnuniyet duyuyorum. Çünkü 1 hafta süre doldu hiç bir aksaklık yaşamadım.

yazilimfarki
04-01-2021, 12:01   |  #27  
Taze Üye
8 mesaj

Selamun Aleykum Arkadaşlar.

Bizler kendi uğraşlarımız sonucunda bir site açtık içerisinde yazılım ve teknoloji ağırlıklı bilgiler paylaşıyoruz aynı zamanda forum kısmında yardımlaşabiliyoruz aynı zamanda sohbette ediyoruz. Özellikle bilgisayar ile ilgili bölüm okuyanlar için ödevlerine yardımcı olacak ekibimiz bulunmaktadır. Sizleri fazla sıkmak istemiyorum ama sitemize bir göz atarsanız beni çok mutlu edersiniz. Yerli girişimleri destekleyeceğinizi düşünüyorum. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum minnettarım :)

yazilimfarki.com

bulgariaserver
15-02-2021, 04:02   |  #28  
Taze Üye
8 mesaj

İsminden de anlaşıldığı üzere charisma-tv.com firması isteklerinizi karşılar dostlar feed yayında var kısacası 30 bin içerik var iptv böyle olmalıdır deneyip görün.

bulgariaserver
15-02-2021, 04:02   |  #29  
Taze Üye
8 mesaj

İsminden de anlaşıldığı üzere charisma-tv.com firması isteklerinizi karşılar dostlar feed yayında var kısacası 30 bin içerik var iptv böyle olmalıdır deneyip görün.

bulgariaserver
15-02-2021, 04:02   |  #30  
Taze Üye
8 mesaj

ceyhanlafci
25-02-2021, 16:05   |  #31  
Taze Üye
2 mesaj

Öncelikle samsung tv lerdeki yazılımların tamamı ücretli, setiptv biraz daha pahalı olmasına rağmen netiptv den daha iyi bence. Duplex play varsa oda tercih edilebilir. yayıncı olarak santral iptv yi kullanıyorum. yıllardır hiç kopma donma vs yaşamadım. bir deneyin bence

MertSy
20-03-2021, 15:09   |  #32  
Taze Üye
5 mesaj

Hiremco Turbo 4K Android Box cihazını aldım bende 6 ay önce sıkıntısız kullanıyorum tavsiye ederim. Geçen yıl reklamları ve tavsiye forumlarında çok gördüğüm Eurolifeiptv'den test aldım ilk başta 3 aylık denedim sonrasında 1 yıllık abone oldum 1.5 yıldır herhangi büyük bir sorun yaşamadım arasıra server bakımlarında yayınları kesiliyor gece geç saatlerde onlarıda normal karşılıyorum ancak yurtdışı serverları gayet kaliteli bir server canlı destekleride saygılı ve dürüst ilgililer herzaman ve kendilerine özel android uygulamalarıda var sağlıklı çalışıyor. İçerik konusunda da fazlasıyla zengin tavsiye edebilirim herkese arkadaşlar.

MertSy
19-04-2021, 09:26   |  #33  
Taze Üye
5 mesaj

evet malesef pıyasada dolandırıcı cok 2 kere paramı kaptırdım hıc bır cozum alamadım suan eurolifeiptv kullanıyorum ben 4kdan tutun feed kanallara kadar stabıl ve smartiptv de yasadıgım bır cok sorunu yasamadıgım tek iptvserver internet kısıtlamalarında eurolifeiptv de gordugum en ıyı araç ozel dns tanımlanması tavsıye ederımm ayrıca cıhaz olarak arkadaslar optıc prıme5g cıhazı aldım iptv resmen hayatımda bır donem olduprofosyonel bır tercıh yaptıgım ıcın sevınclıyım allah razı olsun...

Osman0609
19-06-2021, 21:45   |  #34  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1 mesaj

Ayliktv.com hem sunmuş olduğu içeriklerle hem de sağlamış olduğu destekle bir numara bence bu işde, aldıkları paranın hakkını sonuna kadar hakediyolar. Daha önce kullandığım iptv de yaşadığım sıkıntılara cevap bile alamazken en ufak soruma bile 5 dakika içerisinde cevap veriyolar inanın daha önce neden tanışmamışım bu hizmetle diyeceksiniz. Bence hiç tereddüt etmeden ve güvenilir alınacak bir hizmet kaç aydır kullanıyorum bir kez bile donma yaşamadım. Emeklerine sağlık. Şiddetle tavsiye edilir…

Osman0609 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
emirbaba35
31-10-2021, 20:12   |  #35  
Taze Üye
1 mesaj

Merhaba ben aylık IPTV satın aldım 2 aydır kullanıyorum çok memnunum içerikler çok hızlı atıyor ve donma kasma yok derbilerde bile full HD izliyorum donma kasma yok herkese tavsiy eederim kesinlikle alın...