IRC

SimuLate
26-08-2006, 10:31   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Merhaba ArkadaşLar ,

Chip insanLara Bir Çok Konuda Yardımcı oLuyor Web tasarım , Msn , Windows vs. vs. Fakat Dikkatimi Çeken Bir Şey Var İRc Hakkında insanLara Yardımcı olmuyorLar.iRc Hakkında Ne Yardımımız oLabilir Diyebilirsiniz ? En Basiti ama eN Önemlisi Tabiki KuruLum.Biliyorsunuz Eskiden en Çok KullanıLan Sohbet programı ıcq idi Buna KarşıLık oLarakn iRc Çıktı ve ıcq Devri Kapandı Diyebiliriz. Fakan Msn Messenger Çıkınca da iRc devri Yavaş Yavaş Sönüyor gibi.

Sizde İrc KuruLumunu , Tarihini , KoLayLıkLarını Sadece bir SAyınızda anLatsanız Çok iyi oLur bence.

tşkLer...

SimuLate
26-08-2006, 11:03   |  #2  
OP Taze Üye
6 mesaj

meseLa , /server irc.chip.com.tr . İye bir Sohbet portaLı açabilirsiniz.(bu konuda Yardımcı oLabilirim.)  www.chip.com.tr ye bir eschat Attınız mı Tamam Zaten Cafadan 1000 Kişi.Bu irc SAyesinde Ekonomik Yönden De Karlı olursunuz. Adminlk KanaL Vs vs. gibi olayllardan umarım dediğimi anLatabilmişimdir. Bir düşünün bence Bu kadar Büyük bir firma her Yönden insanLarLa BuluşmaLı bence İrc Boşlamamnız Lazım . TşkLer Tekrar

mmtopkaya1991
26-08-2006, 11:49   |  #3  
Üye
77 mesaj

Hmmm...
Irc olsa benim işime gelir...
Ama sıkı denetiminin yapılması lazım...

SimuLate
26-08-2006, 12:18   |  #4  
OP Taze Üye
6 mesaj

Ya ben Gönüllü oLarak ilgilenebilirim. Kısacası Size Benim Hayatım irc diyebilirim. Size Bir Çok Yönden yardımLarım OLabilir Size sAdece bir Öneri verdim. BöyLe bir Şey olursa ben Çok mutLu olurum :))

SimuLate
28-08-2006, 13:45   |  #5  
OP Taze Üye
6 mesaj

bu konu diğer ArkadaşLarın iLgisini Çekmedi Galiba...

Neyse TşkLer..