IrfanView 4.25 çıktı, buradan indirin!

CHIP Online
19-06-2009, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Popüler resim görüntüleme programı IrfanView'ün 4.25 sürümü yayınlandı. Ücretsiz yazılımı indirin

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/irfa ... -indirin_13438.html

Resimlerle: Hubble uzay teleskopundan etkileyici resimler

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de çok beğenilen ve büyük ilgi gören ücretsiz resim görüntüleme programı IrfanView'un son sürümü 4.25 yayınlandı. Başlangıçta sadece resim görüntüleme özelliklerine sahip olan IrfanView, geçen yıllar içerisinde özelliklerini arttırdı ve resim düzenleme için tüm temel ihtiyaçları da bünyesinde barındırmaya başladı.

Şu anda her ay ortalama 1 milyon kez indirilen IrfanView, JPEG ve GIF gibi temel dosya türlerinin yanı sıra AVI ve WAV gibi dosya türlerini de destekliyor. 4.25 sürümü ile birlikte var olan bazı hatalar giderilmiş ve programın daha kararlı çalışması sağlanmış. Bunun dışında yardım menüsünün yenilenmiş olması ve menülerde yapılan değişiklikler ile program daha kolay bir kullanım sunuyor.

IrfanView 4.25'i resmi sayfasından indirebilirsiniz. Programı daha güçlü hale getiren eklentileri ise şu adreste bulabilirsiniz.

Tüm konu: IrfanView 4.25 çıktı, buradan indirin!

Resimlerle: Hubble uzay teleskopundan etkileyici resimler

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: IrfanView 4.25'i nasıl buldunuz?

antiFact
19-06-2009, 20:13   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
51 mesaj

Chip RSS'den gelen mesajları kontrol ederken buldum :D

tabi bu işin şakası

nasıl bulduğuma gelince , eh işte

Son Düzenleme: antiFact ~ 19 Haziran 2009 20:14
ilkeamasya
20-06-2009, 00:22   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
38 mesaj
Azra Büyüküstün
Övüldüğü kadar iyi bulmadım Paint.Net daha güzel hemde o da free.
Yalnız bir noktayı atlıyorsunuz Irfanview daha çok, seri bir şekilde media dosyalarımızı görmemizi sağlarken iken Paint.net düzenleme üzerine yoğunlaşır.

Son Düzenleme: ilkeamasya ~ 20 Haziran 2009 00:23