İş İlanları İklim Plus İş Fırsatları İnsan Kayna

iklimpluss
31-08-2016, 15:03   |  #1  
iklimpluss avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2016

Klima Teknisyeni İş İlanları – Maaş Yol Prim SSK Klima Ustası

     
Klima Teknisyeni İş İlanı

Klima ustası iş ilanları ile klima sektörünün öncü kuruluşlarından olan İklim Plus Klima Satış ve Servis Merkezi Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere en az 3 yıl klima teknisyeni ve ustası olarak çalışmış, klima montaj-tamir-bakım süreçlerinde tecrübe sahibi, askerliğini yapmış, ehliyeti olan, seyahat engeli olmayan bay Klima teknisyeni aramaktayız. Klima ustası iş başvurusu için tercihen Meslek Liselerinin Elektrik / Elektronik ve İklimlendirme Sistemlerinden, üniversitelerin Klima Teknolojisi ve Makine bölümlerinden mezun, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, müşteri ilişkileri ve iletişim kabiliyeti yüksek, Kariyer Odaklı, analitik düşünce yapısına sahip adayların  Klima teknisyeni İş İlanı için başvurmasını önemle rica ediyoruz.

Klima ustası iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.


Beyaz Eşya Teknisyeni İş İlanı

Beyaz eşya teknisyeni iş ilanı ile klima ve beyaz eşya sektörünün öncü kuruluşlarından olan İklim Plus Satış ve Servis Merkezi Bakırköy şubemizde beyaz eşya teknisyeni ve ustası olarak görevlendirilmek üzere en az 3 yıl beyaz eşya teknisyeni görevini yapmış, beyaz eşya montaj-tamir-bakım süreçlerinde tecrübe sahibi, askerliğini tamamlamış, ehliyeti olan, seyahat engeli olmayan bay Beyaz Eşya Teknisyeni ve Beyaz Eşya Ustası aramaktayız. Beyaz eşya teknisyeni iş başvurusu için adayların tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, kariyer odaklı, müşteri ilişkileri ve iletişim kabiliyeti yüksek, hızlı düşünce ve problem çözme yapısına sahip olmasını istiyoruz.

Beyaz eşya teknisyeni İş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.

Kombi Teknisyeni İş İlanı

Kombi teknisyeni iş ilanı ile klima ve kombi sektörünün öncü kuruluşlarından olan İklim Plus Satış ve Servis Merkezi Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere en az 3 yıl kombi teknisyeni ve ustası olarak çalışmış, kombi montaj-tamir-bakım süreçlerinde tecrübe sahibi, askerliğini yapmış, ehliyeti olan, seyahat engeli olmayan bay Kombi teknisyeni aramaktayız. Kombi teknisyeni iş başvurusu yapacak olanların tercihen Meslek Liselerinin Elektrik / Elektronik ve İklimlendirme Sistemlerinden, üniversitelerin Kombi Teknolojisi ve Makine, Tesisat bölümlerinden mezun, Kariyer odaklı, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, müşteri ilişkileri ve iletişim kabiliyeti yüksek, analitik düşünce yapısına sahip olmaları gerekmektedir.

Kombi teknisyeni İş İlanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile kombi teknisyeni iş başvurusu sürecini tamamlamalarını talep ediyoruz.


İş İlanları – Maaş ve İmkanlar

Maaş
Maaş + Prim + Yol + SSK imkanları.

İzin
Pazar günü ve resmi tatillerde izin yapma imkanı. 1 yıl şirket bünyesinde çalışanlara 14 günlük tatil yapma hakkı.

Yemek
Yemek ihtiyaçlarını firma bünyesinde yer alan yemekhaneden karşılamaktadırlar.

Kariyer
Kadro ve pozisyonda yükselme imkanları, görev ve sorumluluklara paralel olarak unvan ve ücret değişiklikleri sunulmaktadır.


İletişim Bilgileri

Adres: Kartaltepe Mahallesi, İncirli Caddesi, Alpay İzer Sokak, No:4/B Bakırköy İstanbul

Çağrı Merkezi: 444 11 56

Email: info@iklimplus.com.tr

Web: www.iklimplus.com.tr