iş ingilizcesi

ofisisi
27-04-2012, 18:56   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
26 mesaj

merhabalar ben finans alanında çalışıyorum ve mesleki ingilizce eğitimi almak istiyorum.
bu eğitimi verebilecek bir kurum önerebilir misiniz bana ?
infolang dil okullarında bu eğitimi alableceğimi söylediler. öğretme garantisi veriyorlarmış ve sertifikalrı çok iyiymiş.  giden arkadaşlarım çok önerdiler sizin fikirleriniz neler?

ofisisi bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Joker65
27-04-2012, 19:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
2,229 mesaj

Sana fransızca ve almanca öğreteblrim istersen iyi bilirim.

cansingokdemir
29-04-2012, 00:10   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj
Alıntı: ofisisi  
merhabalar ben finans alanında çalışıyorum ve mesleki ingilizce eğitimi almak istiyorum.
infolang dil okullarında bu eğitimi alableceğimi söylediler. öğretme garantisi veriyorlarmış ve sertifikalrı çok iyiymiş.  giden arkadaşlarım çok önerdiler sizin fikirleriniz neler?
 aaa Infolang dil okullarına ben gittim görünce bir garip oldum bak orda cok güzel anılarım oldu hocalar çok iyi ve verilen eğitim cok kaliteli . benim eksiklerim vardı hala ve devamlılıgım sürekliydi . ek olarak yine eğitim verdiler. tavsiye ederim

ofisisi
18-05-2012, 23:34   |  #4  
OP Yeni Üye
26 mesaj
Alıntı: COTRJ65  
Sana fransızca ve almanca öğreteblrim istersen iyi bilirim.
sertifikalı eğitim istiyorum ama teşekkür ederim yine de

ofisisi
18-05-2012, 23:49   |  #5  
OP Yeni Üye
26 mesaj
Alıntı: cansingokdemir  
 aaa Infolang dil okullarına ben gittim görünce bir garip oldum bak orda cok güzel anılarım oldu hocalar çok iyi ve verilen eğitim cok kaliteli . benim eksiklerim vardı hala ve devamlılıgım sürekliydi . ek olarak yine eğitim verdiler. tavsiye
teşekkür ederim :)
ben de görüşmeye gittim infolang dil okullarıyla. açıkcası çok da hoşuma gitti :)

tfrs01
23-06-2012, 22:52   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

iş ingilizcesi eğitimi için iş ingilizcesi eğitim seti olan kaynaklar var. tavsiye ederim.

javaci88
26-07-2012, 16:26   |  #7  
Taze Üye
3 mesaj
Alıntı: ofisisi  

bencede infolang dil okulunu tercih et hem devamsızlık yapmazsan istediğin takdirde aynı kuru tekrar ücretsiz alabilirsin.
burdan infolang dil okulu ile irtibata geçebiliyorsun.

cevsun
18-08-2012, 01:52   |  #8  
Taze Üye
3 mesaj

mesleki ingilizcede bende infolang dil okulunu tavsiye ederim çünkü mesleki ingilizce de o kursun alt yapısı çok önemlidir infolang 12 yıldan fazla bir süredir egitim vermekde olduğundan bu altyapıyı yani eğitmen kadrosundan kurların içeriklerine eğitim sistemine  kadar birçok şeyi oturtmuş bir kurs

bilisimci22
18-10-2012, 22:47   |  #9  
Taze Üye
4 mesaj

mesleki ingilizce noktasında bende infolang dil okullarından yardım almanı tavsiye ederim,akademik kadrosu çok çok iyi bir kurs size faydalı olacağına inanıyorum....

bilgitek2012
22-11-2012, 22:02   |  #10  
Taze Üye
3 mesaj

kardeşim infolang dil okulundan bilgi almanadan biyere kaydolma çünkü cidden çok iyi biyer yıllardır dil eğitimi veren biyer.

cassano238
10-12-2012, 14:43   |  #11  
Yeni Üye
26 mesaj

Bence de eger sertifikalı bir eğitim istiyosan iyi tanınmış ve herkes tarafından begenılen bir kursa gitmelisin..Benim tavsiyemi sorarsan ben de infolang dil okkullarını tavsiye ederim tecrubelerım doğrultusunda..

serpil1221
30-01-2013, 22:58   |  #12  
Taze Üye
2 mesaj

ben genel ingilizce için infolang dil okullarına gitmiştim ancak iş ingilizcesi için giden arkadaşlarım da çok memnun kaldılar, kaldı ki öğretme garantisi veren bir kurum zaten. :) :)

Banned
30-01-2013, 23:02   |  #13  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 5
142 mesaj
Alıntı: serpil1221  
ben genel ingilizce için infolang dil okullarına gitmiştim ancak iş ingilizcesi için giden arkadaşlarım da çok memnun kaldılar, kaldı ki öğretme garantisi veren bir kurum zaten. :) :)

Infolang huh ? Hiç duymadım nedense.

Kamil Taşlı
11-09-2017, 12:49   |  #14  
Taze Üye
0 mesaj

Sertifikada hiçbir şey yok ki sırf sertifika veriyorlar diye kurs seçilmez bence en önemli faktör hocadır. Hoca seni iyi eğitirse zaten sertifikanı dışardan da sınava katılarak alabilirsin ve sınavla geçerli bir kurumdan alınan sertifikanın geçerliliği tabiki daha fazla olur. Ben öyle yaptım yani ieltsozeldersankara.com diye bir site var inceleyin isterseniz. Buradan Bilal hocayı bulmuştum ben onunla çalıştım. Önce mesleki ing olarak başladım kendime güvenim gelince de ielts e girdim ve 7 aldım. Özellikle Bilal hocayı tavsiye ederim çok başarılı bir hoca.