ISO dosyasını normale çevirme?

soner-24
23-07-2007, 20:39   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
215 mesaj

Merhaba arkadaşlar Deamon tols u kullanmayı bilmiyorum aslında nero da var bende ama pek bilmiyorum teferruatlarını eğer bilen varsa ISO dönüştürücü program isim ve veb adresini yazabilirmi yada deamon tols hakkında bilgilendirebilirmisiniz yalnız çeviri programıda lazım yardımlarınızı bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

ntguzel
23-07-2007, 21:21   |  #2  
Yıllanmış Üye
450 mesaj

.iso formatlı dosyalar nero programı için disk kalıp dosyalarıdır.eğer bu iso dosyalarının içini açmak istiyorsan önce bir optik diske yazdırmak zorundasın.[cd/dvd]
nero son sürümlerinde bulunan nerosmartı aç.sonra gelen ekrandan kopyala/yedekle düğmesine tıkla ve gelen ekrandan kalıbı diske yazdır a tıkla.sonrasında .iso dosyamızı bulup yazdır diyoruz.

bu kadar.kolay gelsin.

akngn
23-07-2007, 22:25   |  #3  
Üye
84 mesaj

Eğer iso dosyası içindeki dosyaları cd'ye yazmadan açmak istiyorsan winrar kullan. Winrar iso dosyalarını açabiliyor.

soner-24
24-07-2007, 22:31   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
215 mesaj

Bir program buldum bu program kalkıbın içini gösteriyor ancak kurulum yapmama izin vermiyor cd istiyor galiba (ntguzel)in dediği gibi cd ye yazdırmak olacak acaba cd ye yazsam kurarmı çünkü orj. cd diyor ama bilmiyorum en iyisi deneyip görmek olacak bilgilerinizi paylaştığınızdan dolayı teşekkür ediyorum.