Isobuster 2.5.0.0 Final Türkçe(m.lang), Bozuk cd l

HİPNOZUM
21-12-2008, 16:02   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
870 mesaj

IsoBuster 2.5.0.0 Final Türkçe(Multilang)

Program hakkında bilgiler:

Bu program tam bir dosya kopyalama uzmanı. Bir CD'yi komple sabit sürücünüze atmak istiyorsunuz ama CD'deki bazı dosyalar bozuk, bunun için kopyalama yarıda kesiliyor. Bu program ile kopyalama yarıda kesilmiyor. Bozuk sektör geldiğinde sizi uyarıyor. Siz de hatayı yoksayıp kopyalamaya devam edebiliyorsunuz. Ayrıca bu program sektör sektör okuma yaptığı için, okunamayan çoğu CD'yi okunuyor ve kopyalanabiliyor. Ayrıca programın Türkçe dil desteği de var. Bu sürüm ile Isobuster hemen hemen tüm CD imajlarını da tanıyabiliyor.

Not 1: Programın esas başarısı ise sadece VCD'de çalıştırabildiğiniz film dosyaları üzerinde ortaya çıkıyor. Bu program ile kopyalayabildiğiniz VCD filmlerini rahatlıkla bilgisayarınızda da izleyebileceksiniz.
Not 2 :Program Türkçe kuruluma ayarlıdır.İE için Toolbar seçeneği kaldırılmıştır.

DOWNLOAD:http://www.dosya.tc/IsoBuster2.5.0.0bymytesylvi.rar.html

candygirl
21-12-2008, 21:04   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
87 mesaj

Bu porgramın kopyalama özelliği iyi. Poweriso daha kullanışlı bence

Recep Baltaş
21-12-2008, 22:42   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Kullandığım bir yazılım. Tavsiye edrim. Veri kurtarmada iyi.

uGuR.uK
21-12-2008, 23:18   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

Veri kurtarmada en iyisi hatta, Unstoppable Copier ve Nero Rescue Agent'ıda denedim bunun gibi değiller. hatta nero'nun ki acayip yavaş bişi. bu on numara bende öneririmGöz kırpma ha çok fazla aşırı fonksiyon sunmuyor ama hasarlı diskleri okumada üstüne tanımam.

mapavrili
27-12-2008, 05:57   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
130 mesaj

Selam.bende bu programı indirdim yalnız kurtarmam gereken bir dvd var ama bu işlem ancak kayıtlı versiyonda geçerlidir diyor.serial falan tamam kayıt diyorum sonuç aynı.Help.ayrıca teşekkürler