İstanbul'da kıyamet sürüyor!

خH@љ
09-06-2010, 19:16   |  #1  
Ø®H@Ñ™ avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
404 mesaj

Tanıtım Videosu İçin : Tıklayınız !

Mevlüt Dinç önderliğinde Türk oyun sektörüne önemli hizmetler veren Sobee Studios, İstanbul: Kıyamet Vakti'nin yeni ek paketini ve ek paketin dahil olduğu kutulu versiyonun satışa sunulacağını bir basın toplantısıyla duyurdu.
Sultanahmet'teki Binbirdirek Sarnıcı'ndan LEVEL olarak hazır bulunduğumuz basın toplantısında İstanbul: Kıyamet Vakti ve diğer oyunlar hakkında açıklamalar yapan Mevlüt Dinç, oyunun ek paketinin de yer aldığı kutulu versiyonun piyasaya sürülecek olmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi. Oyunu ilk olarak 2007 yılında Türk oyun severlerle buluşturan Sobee Studios, Aral ve TTNET ile işbirliği yaparak oyunun kutulu versiyonunu piyasaya sürüyor. İlk aşamada 50.000 adet basılan özel İstanbul: Kıyamet Vakti versiyonunda Sobee, TTNET ve Mynet hesaplarında geçerli üç aylık özel üyelik de içeriyor ve 29.90TL yerine 19.90TL'ye piyasaya sürülüyor.
Mevlüt Dinç'in konuyla ilgili açıklamasıysa şöyle: "Kore'nin ve Çin’in pazar liderliğini sürdürdüğü milyarlarca dolarlık online oyun sektöründe Türkiye’nin de yer alması çok önemli bir gelişmedir. Sektörün henüz gelişme aşamasında olduğu Türkiye’de, birçok Avrupa ülkesinin halen bir online oyunu bulunmazken, Sobee Studios olarak online oyun konusunda ciddi bir tecrübeye sahibiz. Bu tecrübemizin ürünlerinden biri olan, mantıklı oyun kurgusu ve sayısız yan hikayeler ile desteklenen İstanbul: Kıyamet Vakti, Türkiye’deki oyun severler arasında oldukça sevilerek kendi hayran kitlesini yarattı. Online ortamda birbirlerini tanıyan oyuncular piknikler düzenleyerek bir araya geldi. Hatta 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü, 30 Ağustos Zafer Bayramı gibi bizler için çok önemli olan günler için özel törenler düzenledi. TTNET ve Aral işbirliğiyle piyasaya sunmaya hazırlandığımız özel sürüm kutusu sayesindeyse İstanbul: Kıyamet Vakti daha geniş kitlelere ulaşacak."

Kaynak : Level                                      Derleyen : Krepitasyon

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK ONLINE OYUNU!                                                                                                                                                                                              

Sinsinin beklediği yıkıntılarda
Ucubenin doldurduğu depolarda
Ölümün koşturduğu taş oyuklarda
Vahşetin süpürdüğü topraklarda
Zalimin uluduğu kraterlerde
Sessizliğin pusu kurduğu sahillerde
Kibrin hüküm sürdüğü derinlerde
İstanbul'da...
Kıyametin göbeğinde!
Kendi zincirini hep kendin vurdun
Seni diğerleri gibi ezemediler
EZEMEYECEKLER!

• Bugüne kadar yarım milyon oyuncunun oynadığı, devasa online dünya
  • Devasa online oyun standartlarının üzerinde realist grafiklerle İstanbul'un önemli tarihi mekanları
  • Gelişmiş oyun dünyası, çok detaylı hikaye örgüsü ve sayısız yan hikayeler
  • Yüzlerce fantastik yaratık ile savaşma imkanı, çok sayıda farklı tipte OOK (Oyuncu Olmayan Karakter, NPC)
  • Kullanılabilecek onbinlerce silah, zırh, iksir ve eşya, yüzlerce görev
  • Gelişmiş karakter yaratme sistemi ve seçenekleri
  • İyi dengelenmiş üç farklı sınıf (Savaşçı, büyücü ve şifacı) ve her sınıfa özgü yetenek sistemleri, 49 seviye
  • Keşfedilmeyi bekleyen devasa oyun dünyası.
  • Birbirinden zengin içerik görevler, gizemli bilmeceler, acımasız düşmanlar.
  • Sınırsız oyun süresi, onbinlerce ekipman, zengin yetenek sistemi, dengeli oyun sistemi.
  • Online ortamda Türkçe konuşan onbinlerceinsanla bir arada oynama imkanı, gerçek Türk kültürünü yansıtan oyun dünyası
Oyunu Oynayabilmeniz İçin Minimum Gereksinimler: 

İşletim Sistemi: Windows® XP/Vista/Windows 7,
İş
lemci:
P4 1,5 GHz / Celeron 1,8 GHz / AMD XP 2200+ veya üzeri,
Hafıza:
512 MB RAM veya üzeri,
Hard Disk:
1,2 GB boş Hdd alanı,
Video Kartı:
Pixel shader & Vertex Shader destekli grafik kartı. Örnek: Ati Radeon 9500 / GeForce FX 5200 veya üzeri. 1024x768 minimum çözünürlük. 
Ses Kartı:
DiretX 9.0c uyumlu,
DirectX: Versiyon 9.0c,
Giriş: Klavye, Fare
İnternet bağlantısı gerektirir.
Üyelik gerektirir. Üyelik ücretsizdir.

Resmi Site : http://www.istanbulkiyametvakti.com  - http://www.istanbuloyun.com
Kaynaklar :
LEVEL     : http://www.level.com.tr/index.ph ... da-kyamet-suerueyor
ZAMAN  : http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=993583

Aral Game : http://www.aralgame.com/asp/prod ... VAKTI-DERINDEKI-SIR

Son Düzenleme: Ø®H@Ñ™ ~ 10 Haziran 2010 19:42
VOY
10-06-2010, 16:17   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
922 mesaj

Türkiye'de de oyun sektörünün gelişmesini görmek güzel.

XTİMURX
10-06-2010, 18:14   |  #3  
XTİMURX avatarı
Üye
78 mesaj

700.000 den fazla oyuncu ile bu heyecana sen de ortak ol.
İstanbul seni çağırıyor

saslove1984
13-06-2010, 00:07   |  #4  
Yıllanmış Üye
463 mesaj

oyun sitesinden de indirelebiliyor sanırım

ben bi denemiştim ama pek birşey anlamıştım agah efendi gibi isimde npcler vardı bu kadar kalmış aklımda

XTİMURX
13-06-2010, 17:44   |  #5  
XTİMURX avatarı
Üye
78 mesaj
Alıntı: saslove1984  
oyun sitesinden de indirelebiliyor sanırım

ben bi denemiştim ama pek birşey anlamıştım agah efendi gibi isimde npcler vardı bu kadar kalmış aklı

Evet sitesinden de indirebiliyorsun :)

cbilgen13
13-06-2010, 17:59   |  #6  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
1,442 mesaj

ben yaklaşık 1.5 yıl önce artık oyunda bir gelime olmayınca 39 lvl büyücü ile bırakmıştım
dün tekrar indirdim bayağı gelişmiş oyun..
oyun içinde kontak kurmak isteyen olurca
nick : Luciferr kuklacıdayım

mesut_illegal
14-06-2010, 21:41   |  #7  
mesut_illegal avatarı
Yıllanmış Üye
810 mesaj

ortaokul lise gençleri için kendilerini geliştiremesinler boş işlerle uğraşsınlar birşeyler öğrenmesinler diye geliştirirmiş bir oyun.Sadece bu oyun için geçerli değil tüm online oyunlar genç arkadaşlarım ve benden küçük kardeşlerim için çok büyük bir tehlike.Gece gündüz oyun oynanırmı ya insanın beyni uyuşur çalışmaz.Ben kardeşimi zor kurtardım bu online oyun belasından.Kimseye tavsiye etmiyorum asla başlamayın...