İşte iPhone 5'in fiyatı

CHIP Online
14-07-2012, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Apple henüz iPhone 5'i açıklamadı bile. Fakat yeni iPhone için fiyat biçenler ortalıkta cirit atıyor

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/iste-iphone-5-in-fiyati_34766.html

Resimlerle: iPhone 5'de olmasını beklediğimiz özellikler!

Herkes merakla iPhone 5'i beklerken, şaşırtıcı bir haber ortalığı karıştırmaya yetti. Amerika yerine Çin'den gelen habere göre, uzun zamandır beklenen yeni iPhone Çinli bir alışveriş sitesinde,çok sayıda satıcı tarafından ön siparişe açılmış durumda. Taobao isimli sitede ön sipariş almaya başlayan satıcılar, Apple'ın bir sonraki iPhone'unu kullanıcılara ulaştıracaklarını iddia ediyorlar. Fakat Apple'ın henüz cihazın bitmiş halini görücüye bile çıkarmamış olması gerçekten dikkat çekici.


Taobao üzerinden satış yapan satıcıların büyük kısmı, iPhone 5 sahibi olmak isteyenlerden ön sipariş bedeli olarak 160 dolar kaparo istiyor. Bir diğer satıcı ise, iPhone 5 için 1.100 dolar fiyat biçmiş durumda.


Öyle görünüyor ki bu satıcıların Apple ile herhangi bir alakaları yok. Henüz açıklanmayan bir cihaz için ön sipariş almaları ise, Çin'de zaten çok can yakan sahtekarların işi olabilir. Eğer ön sipariş için para yataıranlar, hatta 1.100 doları gözden çıkaranlar kaybettikleri para ile kalırlarsa şaşırmamak lazım. Zira benzer durumlar, Çin'de daha önce de pek çok kez yaşanmıştı.

Tüm Konu: İşte iPhone 5'in fiyatı

Resimlerle: iPhone 5'de olmasını beklediğimiz özellikler!

Kaynak: www.chip.com.tr