İTÜ Prof '10

Jn6n
10-03-2010, 20:56   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2010

http://www.ituieee.com/ituprof10

İTÜ Prof '10 Nedir?
İTÜ PROF'10 organizasyonu, Türk Oyun Sektörü'nü Elektrik-Elektronik fakültemize taşımak ve İTÜ öğrencileri başta olmak üzere herkesle daha yakından tanıştırmak amacıyla oluşturduğumuz bir etkinliktir. Sektörün günümüze kadar nasıl süreçlerden geçerek geldiğini, şirketlere stant açma imkanı sağlayarak, sunumlar, oyun yapım yarışması ve turnuvalar ile de renklendirerek katılımcılara anlatacağız.

Animasyon devi İTÜ PROF'ta
13 Nisan 2010'da öğle arasında Erdem Taylan İTÜ PROF'10 etkinliğimiz çerçevesinde bizimle beraber olacak!

Üniversite yıllarından beri 3 boyutlu animasyon ile uğraşan, 2001 yılında beri Pixar'da çalışarak Toy Story, Monsters, Inc. ve Finding Nemo gibi bol ödüllü çalışmalara imza atan, yaratıcılığı ve yeteneği ile tanınmış biri Erdem Taylan. Steven Spielberg'in sahibi olduğu PDI / Dreamworks ekibine katılan Taylan, bu işte kendisi için en uygun uzmanlığın görüntü efektleri üzerine çalışmak olacağına karar vermiş. Taylan'ın bu şirketteki ilk işi Ants- Karıncalar adlı filmde olmuş. Daha sonra Oscar ödülü sahibi ilk animasyon filmi olan Shrek'te çalışmış.

Bu sektördeki deneyimlerini, son derece eğlenceli ve sürükleyici sunumu eşliğinde bizimle paylaşacak. Hepinizi 13 Nisan'da İTÜ Elektrik-Elektronik Fakültemize bekliyoruz!

Söyleşi
Gelişmekte olan Türk Oyun Sektörü'nün öncü isimlerinden, Sobee'nin yöneticisi ve sayısız projeye imzasını atmış olan Mevlüt Dinç ile

Prof. Zihni Sinir karakteriyle tanınan teknoloji tutkunu bir karikatürist ve tasarımcı olan İrfan Sayar

12 Nisan 2010 tarihinde, öğle arasında İTÜ Elektrik-Elektronik Fakültemizde peş peşe verecekleri konferans/söyleşilerle bizimle birlikte olacak!

Bu deneyim ve eğlence şölenine herkes davetlidir!


Etkinliğimiz ödüllüdür ve büyük ödüllere sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. :):)