İyi performans arıyanlar için canavar gibi laptop

TheKingHearth
29-08-2012, 05:54   |  #1  
TheKingHearth avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
562 mesaj

Göz alıcı Retina Display ile Macbook Pro'ları bütün Chip ailesine öneriyorum.

Şimdi gelelim avantajlarına çökme derdi yok, Virüsten korunma derdi yok, 5,6 sene boyunca kullanırsınız hatta 10 sene bile kullanırsınız. Retina Display sayesinde çok daha kaliteli görüntüler alırsınız. Thunderbolt bağlantı sayesinde USB 3.0'ın 2 kat önündesiniz ayrıca yeni Macbook Pro'lar 3.0'da destekliyor. HDMI bağlantı gelmiştir. Apple TV ile uyumludur.

Özellikleri: 2.5 ghz Intel Core i7 Ivy Bridge Processor, Boost up to: 3,6 ghz ( 3,6 ghz çıkartılabillir) 512 gb depolama alanı. Intel HD 4000 Graphics, NVIDIA GeForce GT 650M with 1GB of GDDR5 Ekran kartı ve 7 saat giden pil ömrü, 8 gb ram ama 16 gb yapabilirsiniz. 2880 by 1800 Retina display ile rüya alemine gidersiniz. Memory Storage( Hafıza depolama alanı) HDD değildir Flash üzerinedir. Bu Flash üzerine olduğu için yeni bir teknolojidir ve daha rahat kullanırsınız.

720p Web Kamera vardır, Mikrofon vardır. Bunlara ekstradan para vermezsiniz, Face time ile sevdiklerinizle ücretsiz konuşursunuz. iPad, iPhone,iPod ya da herhangibi bir mac ile. Yeni İşletim sistemi 2 senede ya da 3 senede bir çıkar ve Servet ödemezsiniz. App Store sayesinde aradığınız programı kolayca bulursunuz.

Think Different....

REdbLACKI
29-08-2012, 09:29   |  #2  
REdbLACKI avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
654 mesaj

Fiyatını da yazsaydın arkadaşim 6.600tl PC Depo İyi

fffghghrhkksje
29-08-2012, 17:06   |  #3  
fffghghrhkksje avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Gelmiş geçmiş en iyi laptop, verilen paraya gerçektende değiyor... Yakın zamanda almayı düşünüyorum..Aşk