İzmir fotoğraf atölyesi öneri

ahmet1990
04-09-2013, 23:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

selam arkadaşlar çok memnun kaldığım bir atölyeyi ve gözlemlerimi sizinle paylaşmak istedim fotoğraf kursu almak isteyenlere yardımcı olur diye düşündüm . Atölye:SİYAHBEYAZ FOTOĞRAF ATÖLYELERİ  kıbrıs şehitleri caddesinde yeni açılmış bir atölye .Eğitmenlerin hepsi kendi alanlarından mezun olmuş kişiler ve eğitmenlerden öğretim görevlisi olarak ünivde ders veren hocalarda var.Şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim ki anlayamadığınız  bir konu kalmıyor   genel bilgiler ve teknik bilgilerinin yanında fotoğrafa  farklı bir bakış açısı da sunuyorlar fotoğrafın  felsefesini ve gösterge bilim yardımıyla   yorumlamayı öğretiyorlar kurs bittikten sonra çok rahat bir şekilde fotoğraf okuyabiliyorsunuz ve fotoğrafa bakış açınız tamamiyle değişiyor işin sadece teknik olmadığını gösteren güzel bir atölye . Ben temel fotoğraf atölyesine  katıldım ve çok memnun kaldım 3 ay süren proje atölyesine de yazılmayı düşünüyorum profesyonel bir yardım almak isteyenlerin ve fotoğrafa ilgisi olan herkesin   kesinlikle uğraması gereken bir atölye ..