java java java

HPQ-User
18-02-2009, 14:11   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

bulldır sormuş:
arkadaşlar internet siteleri ve bazı uygulamalar için yüklediğim java
görev yöneyicisinde jusched.exe ve jqs.exe şeklinde iki uygulama çalıştırıyor.başlangıçtaki programlardan javayı kaldırsam bu iki uygulamada kalkar mı
birde bu işlemi yaparsam site ve uygulamalar da java kullanılamaz mı ilginiz için şimdiden teşekkürler

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
win xp sp2

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.9.0.6) Gecko/2009011913 Firefox/3.0.6

MBTGROUP
18-02-2009, 15:55   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,727 mesaj

Hayır sorun çıkmaz.Bende başlangıç proğramı olarak görünen javayı listeden kaldırdım .Ama java sonradan çalışıyor yine.Sadece başlangıçtan kalkıyor .

creacrea
11-09-2009, 16:22   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
270 mesaj

arkadaşlar sun java yı defalarca indirip kurmama en temiz şekilde kaldırmama rağmen çalışmıyor buna örnek olarak liwe wire çalışmıyor java uygulamaları tam başlıyo ve ölece donuyo hiç devam etmiyo liwe wirede ise açıyorum açılış ekranı geliyo attaki ilerleme çubuğu dolmadan hemen kapanıyo bunu nasıl çözebilirim yardım ederseniz çok sevinirim

OnlyMann
11-09-2009, 16:24   |  #4  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,779 mesaj

Alıntı: OnlyMann  
çalıştırdığınız uygulamalar eski sürüm java istiyor olabilir. yani yeni sürüm javaları desteklemiyor olabilir. bunun için eski sürüm java yükleyerek denemelisiniz.

saudade_kemal
19-08-2011, 15:54   |  #5  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

arkadaşlar bi konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.Asus eee pad transformers tablet pc aldım ve bu pc de hiç bir java uygulamalı siteyi  açamıyorum.Daha doğrusu tablete hiçbir program indiremiyorum.İndirdiklerim de açılmıyor.Acaba bu işletim sistemi ile alakalı bir durum mu. Eğer öyleyse tabletimin işletim sistemini değiştirebilir miyim.Bu konularda çok cahilim.Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.