Java tabanli uygulamayi siteden indirme?

HPQ-User
07-09-2009, 14:57   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

astamiga sormuş:
Bi sitede bulunan java tabanli programi bilgisayarima indirmek istiyorum bunu nasil yapabilirim?

Site indirme programlari denedim ama java uygulamasi acilmiyor sadece sayfalar geliyor.

Indirmek istedigim uygulama: ScreenFTP.
Bu programi bilgisayarda internet olmadan kullanmak istiyorum.

Siz yapabilirseniz bi klasore atip rar halde upload edebilir misiniz cok sevaba gecersiniz wala :)

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Xp Pro 2002 Sp3 updated.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.4506.2152; .NET CLR 3.5.30729)

M.G.G
07-09-2009, 18:32   |  #2  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj

Bu uygulama telefonda çalışıyor Nokia 6600
Bakınız
http://www.screenftp.com/download.html
Ayrıca bu bir ftp yazılımıdır internetsiz çalışmaz :)

astamiga
07-09-2009, 19:39   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

Programi kullanmada sikintim yok 6630'da da sorunsuz calisiyor.
Ama ilerde site kapanirsa bu uygulamayi kullanamiycam bu yuzden indirmek istedim.
Program upload edilen resmi kodluyor.
Iste o encoder programi lazim. .Cok da zor bisey olmasa gerek aslinda programi indirmek.

International Affairs
07-09-2009, 20:01   |  #4  
International Affairs avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
4,659 mesaj

Siz tam olarak arkadaşın önerdiği programı upload etmemizi mi istiyorsunuz?

astamiga
08-09-2009, 05:12   |  #5  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

Hayir dedigim gibi programi zaten kullaniyorum ama internet uzerinden kullaniorum.
Yarin bi gun bu internet sitesi kapanirsa uygulamayi kullanamayiz bu yuzden sitedeki java tabanli encoder programini bilgisayarda offline halde calistirmak istiyorum.

Ben programin calismasini size kisaca acikliyim:
Bilgisayardaki ufak bi dosyayi telefona atmak istiyoruz diyelim.
Konuda verdigim linkteki screenFTP.sis uygulamasini telefona yukluyoruz.
Telefona atmak istedigimiz dosyayida screenftp sitesine upload ediyoruz.
Gonderdigimiz dosya upload ettigimizde bi encoder ile kodlaniyor sifrelenior yani. ve ekrana sifreli halde grafikler cikiyor. cep telefonun kamerasini bilgisyarin ekrana tuttugumuzda telefona yuklenen program bu sifreli grafikleri algiliyor ve sifresini cozuyor ve dosya telefona geliyor.
Kodlama olayi sitede oldugu icin internet gerekiyor. Bende bu uygulamayi internetsiz yapmak istiyorum. Bunun icin sitede kodlamayi yapan java tabanli uygulamayi indirmem gerekiyor iste.

Arkadasin onerdigi program zaten telefonumda yuklu ve calisiyor. Sorun programin internet  uzerinden calismasi. Sanirim anlasilmistir.