javascript hatası

HPQ-User
19-12-2008, 23:04   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Ramazan sormuş:
Merhabalar kolay gelsin.

Bilgisayarımda javascript hatası var arkadaşlar. Sitelere girdiğimde bazı sitelere üye girişi yapamıyorum. Ayrıca köyümün sitesinin yönetim panelindeki menüleri kullanamıyorum. menü üzerine geldiğim zaman menü aşağıya doğru açılıyor ama o açılan menüden bir menüye tıkladığımda sayfada hata diyor. Yine bazı sitelerde mesala gelen mektupları okumak için tıkladığımda yine aynı hatayı veriyor.

Hata :
--------------

Satır :       148
karakter:  3
Hata:        Nesne bu özellik veya yönetimi desteklemiyor
kod:         0

( Sorun Java değil arkadşlar bu bildireyim javanın son sürümü yüklü  sorun olanJAVASCRIPT  tekrar belirtmek istedim)

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Pentium(R) D CPU 2.80 GHz
512 MB RAM
250 GB SAMSUNG SP2014N HARDDİSK

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)

samsamsa
20-12-2008, 00:06   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
677 mesaj

başka wep tarayıcısını denedinmi denemediysen birde firefox veya operayı den !

ramazanakcay28
20-12-2008, 00:33   |  #3  
Taze Üye
15 mesaj

sadece operayı denemedim diğer tüm tarayıcıları denedim. Birde operayı deneyelim bakalım sonuç  ne olacak

ramazanakcay28
20-12-2008, 00:47   |  #4  
Taze Üye
15 mesaj

Yok kardeş operada bir işe yaramadı ne yapacam bilmiyorum bu javascriptler çalışmıyor benim bilgisayarımda

piRe_
20-12-2008, 00:57   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,183 mesaj

Aşağıdakini deneyin.

ramazanakcay28
20-12-2008, 01:56   |  #6  
Taze Üye
15 mesaj

yok kardeş oda işe yaramadı. Örenek olarak bir tane daha vereyim. Chip sayfasında yani bu sitede avantar yükleyeceğim ama değiştir butonuna bastığımda yine hiç bir şey olmuyor.En basit örnekdi bu...

Bütün tarayıcıları denedim ama olmadı halen aynı hata devam ediyor...

piRe_
20-12-2008, 14:50   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,183 mesaj

Pc de java'nın hangi versiyonu yüklü. Ve ayrıca daha önce Temp32.exe hatası ile karşılaştığınıza göre, sistemizindeki bazı dosyaların pc ye bulaşan zararlılar nedeniyle bozulma ihtimali olabilir. Öncelikle yapmanız gerekenler;
- Aşağıdaki uygulamanın pc nizde doğru olarak yüklenmiş olduğundan emin olun. Bozulma ihtimaline karşı yeniden yükleyin.

- Sorun devam ediyorsa, internet tarayıcınızı yeniden yükleyin, (Xp yada sp2/3 CD niz gerekebilir)

[ Tüm kodu seç ] [ Yeni Pencerede Göster ]
rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection DefaultInstall 132 C:\WINDOWS\inf\ie.inf
- Tarayıcı ayarlarını sıfırlamak için aşağıdaki işlemi yapın, (Xp yada sp2/3 CD niz gerekebilir)
[ Tüm kodu seç ] [ Yeni Pencerede Göster ]
rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection DefaultInstall 132 C:\WINDOWS\inf\iereset.inf
Windows Install Clean Up'ı yükle ve çalıştır, ekranda (All users) java(TM) ...şeklinde gördüğün yazıya tıkla ve mevcut Java/Javaları kaldır. İşlem tamamlandıktan sonra Javanın YENİ versiyonunu indir ve yükle.

tüm bu işlemleri yaparken tüm açık iexplorer sayfalarını kapatmayı unutma. Ardından Pc ni yeniden başlat.

Son Düzenleme: piRe_ ~ 12 Ocak 2009 04:24