Joomla 3 Görsel Eğitim Seti

ugurum77
05-08-2013, 13:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2011

Bilindiği üzere İYS (CMS - Content Management System) Sistemleri tüm dünyada hızla yayılmakta ve her geçen gün çok daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmaktadır. Bu dönemde en önemli CMS sistemlerinden birisi ise Joomla!'dır.

Joomla ile ticari bir siteden, topluluk sitelerine; kişisel sitelerden, haber sitelerine her türlü siteyi oluşturabilirsiniz. Joomla, Açık Kaynak (Open Source) mantığı gereği ücretsiz olarak tüm dünyaya hizmet vermektedir. Bunun yanında dünya çapında milyonlarca gönüllü taraıfından geliştirilmekte ve kusursuz bir sistem haline getirilmeye çalışılmaktadır. Joomla sayesinde PHP, HTML vb. kodlama dilleri hakkında bilgisi olmayan kişiler dahi profesyonel görünümlü ve yapıda web siteleri oluşturabilir.

Joomla her geçen gün yeni bileşenler, modüller ve eklentiler sayesinde daha da gelişmekte ve daha geniş kitlelerin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir.

Eğitim Setimizde Joomla Genel Ayarları, Joomla Kurulumu, Joomla Yedek Alma, İçerik Yönetimi, Bileşenler, Modüller, Plugin ayarlamaları, Tema yükleme gibi dersler bulunmaktadır.

Eğitim setimizi dilerseniz havale yöntemi ile , dilersenizde PAYPAL üzerinden kredi kartınız ile güvenli alışveriş metoduyla alabilirsiniz.

Eğitim setimiz ile ilgili 7-24 desteğimiz bulunmaktadır.

Joomlanın bütün püf noktalarını, en kısa ve en doğru yoldan joomlayı öğrenmek istemez misiniz? İsteklerinizi karşılamak için www.joomlaegitim.com markası altında online eğitim internet sayfamızıda yayına açmış bulunuyoruz.


Resmi Satış Sitesi : http://www.joomlagorseldersler.com
Eğitim Setimiz Hakkında : http://www.joomlagorseldersler.com/egitim-seti.html
Satın Alma Linki : http://www.joomlagorseldersler.com/satin-al.html