JPG To PDF Converter [22.01.2010]

CHIP Online
22-01-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

JPG To PDF Converter çok hızlı çalışan ve resim dosyalarını toplu halde tek bir PDF belgesine dönüştürebilen, son derece kullanışlı bir Windows yazılımıdır.JPG To PDF Converter ile JPG, GIF, BMP, TIF, PNG ve hatta PSD dosyalarından PDF belgeleri oluşturabilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

JPG To PDF Converter çok hızlı çalışan ve resim dosyalarını toplu halde tek bir PDF belgesine dönüştürebilen, son derece kullanışlı bir Windows yazılımıdır.JPG To PDF Converter ile JPG, GIF, BMP, TIF, PNG ve hatta PSD dosyalarından PDF belgeleri oluşturabilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumÖnemli özellikleri:Benzeri PDF dönüştürücülerden yüzde 92 daha hızlı.
PDF dosya boyutunu yüzde 85 sıkıştırır.
En popüler resim dosyalarını destekler.
Bütün Windows sürümlerini destekler.
Yeni ve geliştirilmiş arayüz.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: JPG To PDF Converter

bilgi_çağı
22-01-2010, 21:23   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
349 mesaj

resimleri pdf ye dönüştüren bir yazılım, güzel benziyor bir deneyelim, teşekkürler duyuru için :)

GeçeninYargıcı
22-01-2010, 23:49   |  #3  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Sy.Bilgi-cağı.
Denemenizi tavsiye ederim ben denedim sonuc mükembel çoklu bir resim dosyasını pdf yaptım resimlerde hiç bir veri kaybı olmadan pdf,ye çevirdi bana sorarsanız programı kurmadıysanız hemen kurun sonra kuramassınız.

Mehmet Kök
22-01-2010, 23:58   |  #4  
Yıllanmış Üye
170 mesaj

Teşekkürler

bilgi_çağı
23-01-2010, 15:13   |  #5  
Yıllanmış Üye
349 mesaj

Kurmayan kaçırmış demektir en azından şunu söyleyebilirim artık tr.giveawayoftheday.com veresiye kadar beklemek zorundalar.
@ GeçeninYargıcı hatırlatma ve bilgi için teşekkürler :)