JustBeenPaid - 2004 Yılından Beri Dünyanın Enİyisi

KiII4FuN
07-07-2012, 13:04   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

JustBeenPaid - 2004 Yılından Beri Dünyanın En İyi Pasif Kazanç Sitesi

şimdiden zamanınızı ayırıp okuduğunuz için teşekkürler

Öncelikle Dünya Çapındaki En iyi Kazanç Sistemlerinin Piyasa Değerleri

Justbeenpaid: 4.33 milyon dolar
Neobux: 3.63 milyon dolar
Clixsense: 3.36 milyon dolar
Ptcbox: 822746.5 dolar
Bigtimebux: 517175.8 dolar
Incrasebux: 400602.1 dolar
Matrixmails: 174119.6 dolar
Ayuwage: 88906.7 dolar

Gördüğünüz gibi JustBeenPaid en fazla değere sahip ve bu oranlar eskidir şimdiyse çok daha fazla artmıştır tahminimce
bunu nerden çıkarıyorum diyorsanız site hergün yakşalık 5 bin yeni kullanıcıya sahip oluyor ve 1,5 milyon üyesi olacak neredeyse

Hem piyasa değeri olarak hem dağıttığı paralar olarak en iyisi jbp gördüğünüz gibi,İşin en güzel yanı da tek bir reklam tıklama derdi yok.Şimdi sizlere jbp nedir nasıldır kısaca bilgi vermek istiyorum

1. sisteme yatırdığınız paranın %2 sini 81 gün boyunca alıyorsunuz.Bu da size %150 olarak geri dönüyor, Bu parayı hiçbir bankada almanızın imkanı yok,Siteye ref getirme şartı yok tek başınıza dahi çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

2. Size verilen 10 dolardan bahsedeyim,Üye olduğunuz 10 doları yatırım yaptığınızda 16,2 dolarınız oluyor 45 gün sonra bu 10 dolar sizden alınıyor size verilen para tamamen sistemi daha kolay kavrayabilmeniz içindir.Tabi bu parayı yatırmayayım çekeyim demeyin çünkü limit 20 dolar kim bekler 20 doları demeyin siteye yatırım yaptığınız takdirde benim gibi her gün para çekme şansınız olur

3. Neden justbeenpaid bu kadar güvenli? JBP'i sakın hyip ve ptc siteleriyle karıştırmayın bu sistem senelerdir mevcut ve varlığını 2004 yılından bu yana sürdürmekte,sistem neredeyse kendi milyarderini çıkaracak seviyeye gelmiştir.JBP sisteminde restart özelliği vardır.neredeyse bütün hyip ve ptc siteleri para dağıtmaya başladıktan sonra zarar etmeye başladığında sitesini kapatıp kayıplara karışır ve olan sizlerin bizlerin parasına olur
işte bu yüzden restart özelliği çok işimize yarıyor sistemde aşırı bir yüklenme veya sunucu hatası oluştuğunda sistem kendini otomatik korumaya alıyor ve paramız güvende kalmış oluyor böylece paramız azalacağına artmaya kaldığı yerden devam etmiş oluyor

4.81 gün sonunda paranız 3 e katlanmış olarak geri alacağınızı söylüyorum ha diyeceksiniz ben size nasıl inanıpta yatırım yapacağım tabiki hemen yatırım yapmayın önce bir kaç hafta hediye edilen 10 dolarla sistemin ilerleyişini takip edin ve aynı zamanda internet üzerinden justbeenpaid hakkında yorumları ve benim gibi bu siteye yatırım yapanların yazılarını okuyun sizde ikna olacaksınız buna eminim.
Sistemde pozisyon alarak para kazanıyoruz ve 1 pozisyon 10 dolar 1 pozisyon hergün 0,2 dolar getiri sağlıyor buda 81 günde 16 dolar kazanmış oluyoruz.4 pozisyon 81 gün sonunda matrix'e dönüşüyor ve her bir matrix size 60 dolar daha kazandırıyor
basit bir örnekle açıklayım;

1000 dolar yatırım yaptık ve bu 1000 dolar yatırımla 100 pozisyon aldık ve bu 100 pozisyon 81 gün boyunda bize para kazandırdı ayrıca 81 gün sonunda 25 adet'te matrix yaptı,1000 dolar yatırımımız 81 gün sonunda 1620 dolar yaparken 25 adet matrix'imizde 25x60=1500 dolar ediyor
ve sonuç olarak 81 gün sonunda 3150 dolar kazanmış oluyoruz (burayı lütfen aklınızdan çıkarmayın üyeliğimizi 81 gün içinde level 2 ye taşımadığımız takdirde pozisyonlarımız matrixe dönüşmüyor bununda ücreti 15 dolardır 1 gün kala bile yapabilirsiniz ama 1 hafta önceden yapmanızı tavsiye ederim)

5. 7/24 canlı destek ve jbp hakkında devamlı bilgilendirici konferanslar,sitenin moderatörlerin adı soyadı maili adresi hatta resimleri bile ana sayfada mevcut.insanların güvenini sağlayabilmek için herşey düşünülmüş

6. siteye girdiğinizde mutlaka en çok kazananlar listesine bakmadan geçmeyin

8. artık önceden bildiğiniz internetten para kazanılmaz dediğiniz bilgileri ve düşünceleri unutun bende kısa süre önce burayı öğrendim ve gerçekten mutluyum, justbeenpaid'in gelmiş geçmiş en iyi kazanç sistemi olacağı belli ve belkide oldu bile az öncede dediğim gibi site 2004 yılından beri açık durumda ve şu ana kadar mağdur olan yok hiç bir yerde olumsuz yazılar göremezsiniz çünkü sistem kusursuz işliyor
ve şunuda unutmayınki bütçenizi zorlayacak yatırımlarda asla ama asla bulunmayın kimsenin günahını almak istemem herkez yatırabildiğini yatırsın hatta kafasında soru işareti bulunan kişiler ya bana ulaşsın yada farklı sitelerde bu sistemi iyice araştırsınlar
10 doları 30 dolarda yapabilirsiniz 1000 doları 3000 dolarda bu tamamen sizin bütçenize kalmış bir olaydır birden büyümek isteyen kişi büyük ben ufak ufakta ilerleyebilirim sisteme sürekli ref üye katarım her alt üyenin yatırımından %10 kazanç sağlayıp büyüyebilirim diyen arkadaşlarda bu şekilde büyüyebilirler

JustBeenPaid hyip sitesi değildir fakat, hyip mantığı ile çalışmaktadır. Dünya üzerindeki büyük markaların ( mcdonalds, nikee, adidas, microsoft ) reklamlarının arkasındaki finansör kuruluşların kazançlarının küçültülüp, 10 dolarlık paketler haline getirilmiş halidir. Ve bu 10 dolarlık paketler halka arz edilmiştir, bi nevi borsayı anımsatan bu kazanç sisteminde, risk yoktur. Sadece yatırımın kadar kazanırsın prosedürü vardır

Dip not: Ödeme türü Alertpay,Libertyreserve,Perfect Money ve Solidtrustpay, paypalla çalışmıyor ve bu daha çok güvenme sebebi "şahsi fikrim"

zamanınızı çaldığım için özür dilerim

emeğime ve anlattıklarıma saygı duyan arkadaşlar bir teşekkür ve refimden üye olanlara her zaman msnden canlı yardım ve destek sağlanacaktır

savastonguc@gmail.com adresine mail yollamanız ve msn adresinizi bırakmanız yeterli

Refli Link

JustBeenPaid! - Initial Sign-Up

Refsiz Link

JustBeenPaid

ahmet_58
07-07-2012, 13:06   |  #2  
ahmet_58 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 28
646 mesaj

okumadım ama bana ters işler başlığından anladım Beğenmedim