kabuslar..........................

Banned
29-04-2006, 04:01   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
1,204 mesaj

dün bi kabus gördüm rüyamda bisikletle yolsa hızla gidiyordum önümde bi kamyon vardı ve kesilmiş agaçlarla yüklüydü agaçlar kamyondan yola düştü ve ben onlara çarpmamak için elimden geleni yaptım ve neyseki kazasız atlattım olayı.
kamyon u solladımCoolevet solladım sollamasınada
önümde bir tünel oldugunu gördüm ve tünelin başına boydanboya geçirilmiş yani ben bisikleti sürerken karnıma denk gelecek bir yükseklikte sırf benim için özel olarak hazırlandıgını hissettigim bir kesici tel gerilmiş ama çalışır durumda yani bir testere gibi sürekli dönecek şekilde ayarlanmış ben bunu fark ettikten sonra artık o hızla direksiyonu çeviremedim ve bu tel tarafından iki parçaya ayrıldım
işin garip yanı yere düştükten sonra iki parça oldugumu gördügüm halde hiç bir üzüntü ve acı hissetmememdi.
sanki bir oyundaymışım gibi restart tuşunu aramaya başladım aceba oyunlar insanı bu kadar derinden etkiliyormu
bu arada son 2 haftadır hiç oyun oynamadım ekran kartından dolayı.

samet1986
29-04-2006, 04:31   |  #2  
Yıllanmış Üye
944 mesaj

Oyunlar etkiliyor, hemde sonuna kadar. Şimdi anlatacağıma belki inanmıcaksınız ama gerçek. Bikaç sene önce playstationda tomb raider 5 :chornicles oyununu oynuyordum. Deli gibi sabahtan akşama kadar başındaydım. Ama oyunun biyerinde takılmıştım ve 3-4 gün orada takıldım geçemedim o bölümü. Bölümde şuydu: Tomb raiderin elinde silah yok( ben yok biliyormuşum) , karşıda elinde bıçak olan aşcı var. Nezaman yanına gitsem öyle veya böyle aşcı beni öldürüyordu. He tabi birde aşcının uyandırılmadan öldürülmesi gerekiyormuş. Yani hiçbişeyden şüphelenmiycek. sessiz hareket etmen gerekiyormuş. Neyse  akşam oldu ben  yine sinirli bişekilde yatağa yattım çünki o bölümü halen geçememiştim. İnanmıcaksınız ama rüyamda o bölümü nasıl geçeceğimi gördüm :)) Rüyamda sessizce aşcının arkasına gidip x tuşuna basıyordum ve lara croft  aşcıyı öldürüyordu( rüyamda aşcının yandığını gördüm) . Neyse sabah oldu, yataktan şaşkın ve hızlıca kalktım, sabahın köründe playstationu açtım ve rüyamdakinin aynısını yaptım. Sessizce arkasına gidip x tuşuna bastım ve lara croft çantasından levyeyi çıkarıp aşcıyı öldürdü :)) Ya halen şaşırıyorum nasıl olur böyle birşey??? Ama işin kötüsü o oyunu bitiremedim, yine rüyama girmedi herhangi bir bölüm :))

Banned
29-04-2006, 04:40   |  #3  
OP Banlandı
1,204 mesaj

ŞU DENİZALTIDAKİ BÖLÜMDEN BAHSEDİYON BEN DE AZ OYNAMADIM TOMB RAİDERİ ORASI YİNE KOLAYDI ONDAN SONRA YERDE HEP ELEKTRİKLİ SU VARDI HİÇ Bİ YERE GİDEMİYORDUN AMA BEN OYUNU BİTİRMİŞTİM.

ferrarili adam
29-04-2006, 13:43   |  #4  
Yıllanmış Üye
457 mesaj

benim kabuslarda ya biri silahla beni kovalıyor yada bombalanan bir yerde bir yere sığınmaya çalışıyorum

theironman
29-04-2006, 13:57   |  #5  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

rüya tabirlerinden anlayan bir vatandaş aranıyor, en azından rüyalarını yazanlara cevap yazar da bir işe yarar bu konu!

samet1986
29-04-2006, 15:42   |  #6  
Yıllanmış Üye
944 mesaj
oyunlarslideşov
ŞU DENİZALTIDAKİ BÖLÜMDEN BAHSEDİYON BEN DE AZ OYNAMADIM TOMB RAİDERİ ORASI YİNE KOLAYDI ONDAN SONRA YERDE HEP ELEKTRİKLİ SU VARDI HİÇ Bİ YERE GİDEMİYORDUN AMA BEN OYUNU BİTİRMİŞTİM.
Elektirkli su bölümünde bende takıldım bayağı . Helikopterli bir adam binanın dışından sürekli lara croftun peşindeydi ve helikopterle ateş ederek öldürmeye çalışıyordu. Ben orayı geçemedim orada takıldım. Bu anlattığım bölümden sonra kaç bölüm var peki??

Banned
29-04-2006, 15:53   |  #7  
OP Banlandı
1,204 mesaj

valla oynayalı 2 sene oldu ama az kalmıştı sona 3-4 bölüm vardı galiba.ama hatırlamıyorum yanılıyor olma ihtimalim kuvvetli.

ufuks
29-04-2006, 18:22   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj

rüyada biri seni kovalarken koşamıyorsun birde döğüşürken vuramıyorsun kolun felan kalkmıyor.O olaya acayip kıl oluyorum.

Raziel
30-04-2006, 22:06   |  #9  
Yıllanmış Üye
936 mesaj

sen karabasan görmüşsün, ondan öyle hareketsiz kalıyorsundur.