kadınlar erkekleri neden sever?

s_V_s
29-11-2008, 12:09   |  #51  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
317 mesaj
Alparslananadolu
Canlılar 4 çeşittir: 1-İnsanlar, 2-Hayvanlar, 3-Böcekler, 4-Mikrobiyolojik varlıklar. (Nerede bunların ara formları?)
Savasmeral'ın bahsettiği tipleme 2.sınıf canlılara giriyor.
Hayır efendim canlılar ikiye ayrılır hayvanlar ve bitkiler ayrıca insanlar diye bir çeşit yoktur bizde hayvan katagorisine gireriz.

ondan sonra ayrılır omurgalılar, omurgasızlar, eklem bacaklılar, kafadan bacaklılar, kafadan sakatlar... falan filan diye

insanların kendilerini ayrı bi katagori olarak görmeleri çok ilginç Beğendim

Son Düzenleme: s_V_s ~ 29 Kasım 2008 15:50
Banned
29-11-2008, 12:12   |  #52  
OP Banlandı
374 mesaj
savasmeral
Hayır efendim canlılar ikiye ayrılır hayvanlar ve bitkiler ayrıca insanlar diye bi çeşit yoktur bizde hayvan katagorisine gireriz

ondan sonra ayrılır omurgalılar omurgasızlar eklem bacaklılar kafadan bacaklılar kafadan sakatlar falan filan diye insanlar nedense kendilerini ayrı bi katagori olarak görmeleri çok ilginç Beğendim

çok güldüm bu yoruma ya süperrAlkış

yesilkrt
29-11-2008, 13:30   |  #53  
Yıllanmış Üye
106 mesaj

ulaaan dağlın ulan feministler sizii:))

physfg
29-11-2008, 14:59   |  #54  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj
tugcelim
GülüşGülüşGülüşGülüşGülüşgerekirse erkek kılığına girerim:)bıyık yaparım,şapka takarım,ceket giyerim:):):)
NE GİYERSEN GİY YÜRÜYÜŞÜN(VARSA KIRITMAN) SENİ ELE VERİR TEEEEEE

300 METREDEN ANLARIM BEN KahkahaIslık

KADIN SARRAFI MI OLDUK NEYYKKIslıkKahkaha

Banned
29-11-2008, 15:03   |  #55  
OP Banlandı
374 mesaj
physfg
NE GİYERSEN GİY YÜRÜYÜŞÜN(VARSA KIRITMAN) SENİ ELE VERİR TEEEEEE

300 METREDEN ANLARIM BEN KahkahaIslık

KADIN SARRAFI MI OLDUK NEYYKKIslıkKahkaha

hayatta kırıtmam öyle bi durumda,bilen bilir beni zaten.yaklaşanı yakarım valla.bayan olduğuma bakma.zamanında çok vukaatım oldu.yeni yeni toparladım:D

meturko
29-11-2008, 15:14   |  #56  
Yeni Üye
29 mesaj

yarmanın yanına yarma yakısır canım ben yarma degılım

s_V_s
29-11-2008, 15:17   |  #57  
Yıllanmış Üye
317 mesaj
tugcelim
çok güldüm bu yoruma ya süperrAlkış
Saolun güldürebildimse ne mutlu bana Gözünü devirmiş

Son Düzenleme: s_V_s ~ 29 Kasım 2008 15:51
Razorback
30-11-2008, 13:08   |  #58  
Yıllanmış Üye
712 mesaj
qazx
eğer yazdıkların kendi düşüncelerin ise teşekkür ederim.diğer arkadaşlar ne derse desin bu tariflerin çoğu bana uyuyor.erkekleri iyi teşhis ettiğin belli oluyor.hislerini samimiyetle paylaştığın için ayrıca teşekkürler. gerçi bende arnold vücudu olmasada genede banyodan ıslak vücutla çıkasım geldi.duygularım depreşti mi ne ? KahkahaKahkahaKahkaha
bence konunun başlığı kadınlar erkekleri neden sever yerine arızalı kadınlar erkekleri neden sever olmalıymış.:) çünkü "bu konudaki bütün maddeleri" erkek için düşünen kadın bana göre gereksiz gaz veriyordur. o nedenle havaya girmek yerine, neden böyle davranıyor diye düşünmek daha doğru olur. çünkü yazılan maddelerdeki gibi erkeğe "aşırı gaz" veren kızlar ya çok çirkindir, ya evde kalmıştır, ya defoludur, ya erkek delisidir, ya erkeği zor bulmuştur, yada birlikte olduğu erkek çok zengindir aşkı memnu dizisinde olduğu gibi:) ama yok eğer erkek fazla iltifattan hoşlanıyorsa ve hayatından memnunsa o da arızalıdır o da ayrı konu Kahkaha

Son Düzenleme: Razorback ~ 30 Kasım 2008 13:11
meturko
30-11-2008, 13:21   |  #59  
Yeni Üye
29 mesaj

helalsin bencede aynı kız dedıgın agır olmalı kosturan degıl kosturtan olmalı

Banned
01-12-2008, 09:18   |  #60  
OP Banlandı
374 mesaj
Razorback
bence konunun başlığı kadınlar erkekleri neden sever yerine arızalı kadınlar erkekleri neden sever olmalıymış.:) çünkü "bu konudaki bütün maddeleri" erkek için düşünen kadın bana göre gereksiz gaz veriyordur. o nedenle havaya girmek yerine, neden böyle davranıyor diye düşünmek daha doğru olur. çünkü yazılan maddelerdeki gibi erkeğe "aşırı gaz" veren kızlar ya çok çirkindir, ya evde kalmıştır, ya defoludur, ya erkek delisidir, ya erkeği zor bulmuştur, yada birlikte olduğu erkek çok zengindir aşkı memnu

dizisinde olduğu gibi:) ama yok eğer erkek fazla iltifattan hoşlanıyorsa ve hayatından memnunsa o da arızalıdır o da ayrı konu Kahkaha

Arkadaşım neden bu kadar ciddiye alıyosunuz bu kadar anlamıyorum.Ben öylesine gırgır olsun diye yazdım sadece.Ben gaz vermiyorum ve hiç bir kızın da erkeklere gaz vereceğini sanmıyorum çünkü erkeklerin çoğunun zaten böyle olmadığını tüm Türkiyeyi bırak Dünya biliyor.İsteseniz de bu maddedekiler gibi olamıyosunuz.Olduğunuzu sanıyosunuz belkide.Ha belkide erkekliğe laf sürdürmekten korkuyosunuz.Bizim türk erkeklerin bir sorunuda bu işte.

trinity
01-12-2008, 11:34   |  #61  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,103 mesaj

13 ve 31. madde deki ibareleri inceleyince bunu yazan kızın bir hayli ateşli olduğunu düşünüyorum

Banned
01-12-2008, 11:42   |  #62  
OP Banlandı
374 mesaj
trinity
13 ve 31. madde deki ibareleri inceleyince bunu yazan kızın bir hayli ateşli olduğunu düşünü
hop hop ağır ol.Eğer bunu bana diyosan bunları ben sadece gülelim diye burda paylaştım,bu kadar samimiyetlik nerden geliyor onu anlamış değilim.ateşli felan.Zonk

Son Düzenleme: tugcelim ~ 01 Aralık 2008 11:44
trinity
01-12-2008, 12:11   |  #63  
Yıllanmış Üye
2,103 mesaj

arkadaşım telaş yapma senin dediğin gibi sadece gülmek için espiri yani hakaret etmek amaçlı değil öyle bir amacım yok kırılma

qazx
01-12-2008, 13:17   |  #64  
Yıllanmış Üye
560 mesaj
Razorback
bence konunun başlığı kadınlar erkekleri neden sever yerine arızalı kadınlar erkekleri neden sever olmalıymış.:) çünkü "bu konudaki bütün maddeleri" erkek için düşünen kadın bana göre gereksiz gaz veriyordur. o nedenle havaya girmek yerine, neden böyle davranıyor diye düşünmek daha doğru olur. çünkü yazılan maddelerdeki gibi erkeğe "aşırı gaz" veren kızlar ya çok çirkindir, ya evde kalmıştır, ya defoludur, ya erkek delisidir, ya erkeği zor bulmuştur, yada birlikte olduğu erkek çok zengindir aşkı memnu dizisinde olduğu gibi:) ama yok eğer erkek fazla iltifattan hoşlanıyorsa ve hayatından memnunsa o da arızalıdır o da ayrı konu Kahkaha
Ahmet kardeşim sen burdaki espriyi anlayamadın heralde.Ben sadece esprili bir yanıt olması için bu şekilde cevapladım.Yoksa erkekler hakkında yazılan herşeye inanıp gaza gelirsek vay halimize.Bunları arkadaşın şahsi fikirleri olarak algılamak lazım.Yoksa tüm bayanların bu düşüncede olduğunu sanmıyorum.

Banned
01-12-2008, 14:08   |  #65  
OP Banlandı
374 mesaj
qazx
Ahmet kardeşim sen burdaki espriyi anlayamadın heralde.Ben sadece esprili bir yanıt olması için bu şekilde cevapladım.Yoksa erkekler hakkında yazılan herşeye inanıp gaza gelirsek vay halimize.Bunları arkadaşın şahsi fikirleri olarak algılamak lazım.Yoksa tüm bayanların bu düşüncede olduğunu sanmıyorum.
Lütfen benim adıma konuşma arkadaşım.Bunlar benim şahsi fikirlerim değil.Kaç kere söylemem gerekecek bunu bilmiyorum ama bir daha söyliyim en iyisi.Bunları ben bi yerden okudum ve burda paylaşmak istedim muhabbet olsun diye.Başka bi nedeni yok.Hiç biri de benim kendi şahsi düşüncelerim değildir bunuda vurgulamak isterim....Onay

qazx
01-12-2008, 15:55   |  #66  
Yıllanmış Üye
560 mesaj

Ben senin adına filan konuşmuş değilim.Benim cevabım Razorback 'ın benim ilk yorumumdan alıntı yaparak verdiği cevabadır.Madem bu kadar eleştiriye tahammülün yok o zaman böyle konuları da açmazsın.Burda herkesin olumlu olumsuz görüş yazma hakkı var.Konu kendi görüşlerini yansıtmıyorsa ozaman da altına ALINTIDIR ibaresi koyman gerekir.Umarım bundan sonra daha dikkat edersin.

physfg
01-12-2008, 17:25   |  #67  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj

ateşli falan iş koptu kopacak :)

fantazi sitesine mi döndü neyyykkk :)

gulsum
02-12-2008, 19:24   |  #68  
Taze Üye
2 mesaj

çünkü onlara gıcıklık yapıp sinirlendirmek hoşumuza gidiyor :D

physfg
02-12-2008, 19:49   |  #69  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj
gulsum
çünkü onlara gıcıklık yapıp sinirlendirmek hoşumuza gidiyor :
bayanların sadistleri de benim hoşuma gidiyor...Islık

töbe töbe yauwww al bi feminist i vur öteki femi.e

Son Düzenleme: physfg ~ 02 Aralık 2008 19:50
International Affairs
17-08-2009, 13:26   |  #70  
International Affairs avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
4,659 mesaj

kADINLAR beni görmesin bu halimle bile onları cezbedebiliyorum!!!

Kapalı Hesap (130880)
17-08-2009, 13:26   |  #71  
Kapalı Hesap
1,418 mesaj
Alıntı: JeWoR  
Kim demiş sever diye.HmphCool
loseface
17-08-2009, 14:23   |  #72  
loseface avatarı
Yıllanmış Üye
1,757 mesaj

sabahki kadın programlarına dönmüş burasıKahkaha

İ.m.p.a.c.t
17-08-2009, 17:38   |  #73  
Yıllanmış Üye
161 mesaj

*Paylaşımın için teşekkürler...

MY_KIL
15-05-2010, 08:51   |  #74  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
351 mesaj

Nasıl ki erkeği erkek yapan erkeklik hormonlarıysa nasıl ki her erkek kadında güzelliğe tipe vs önem veriyorsa, nasıl ki bazıları güzelliğin benim için önemi yoktur desede, nasıl ki bunu söylerken aslında hepsi yalan söylesede.... aynı şekilde; Kadını da kadın yapan HORMONLARDIR. o nedenle  kadınlar erkekleri ilk başta cinsel tatmin için sever. 2. yakışıklılık 3. para için 4.eğlenmek birlikteyken hoş vakit geçirmek için sever. Evlenirken paraya veya yakışıklılığa öncelik versede ilişki için aslolan  SIRALAMA budur. Sıralamada eksik olanı mutlaka ama bir gün mutlaka tamamlar. ya ayrılır tamamlar ya uygun ortam güvenilirlik ve uygun kişi bulur tamamlar(aldatma) yada hiçbirşey yapamamanın uktesiyle yaşar.(düşüncede aldatma veya kabullenerek yaşama)

jupiter65
15-05-2010, 11:47   |  #75  
jupiter65 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
1,167 mesaj
Alıntı: MY_KIL  
 kadınlar erkekleri ilk başta cinsel tatmin için sever. 2. yakışıklılık 3. para için 4.eğlenmek birlikteyken hoş vakit geçirmek için sever. 
    Günümüzde artık kadınların beklentileri farklı yönde. 
Senin sıralaman teoride doğru olabilir. Hayat şartlarıkadınların fizyolojik istek ve beğenilerini arka plana atmış durumda. Varlıklı bir kadın için bunların hiç önemi yok. Ama sıralama değişik olur tabi.Cinsellik, aşk ve eğlence…
Diğer yandan genç, orta ve ileri yaşlardaki kadınların ekonomik sıkıntılar dolayısıyla seçimleri ve planları sadece varlıklı erkek üzerine kurulu.

Şunu da ekleyeyim; istisnalar hariç, kolay kolay hiçbir kadın yoksul erkeği sevmez. Adliyeler ekonomik sorunlardan dolayı boşanan çiftlerle dolu. Yoksa neden boşansınlar. Para olduktan sonra zaten kimse kimsenin hayatına karışmaz, gül gibi geçinip giderler.  
Yaptığın sırlama 1960 yılları için geçerli olabilir. Şimdiki kızlar öncelikle hayatlarını garanti altına almak için hedeflerine kilitlenmiş güdümlü füze gibi zengin erkek peşinde. En kestirmesi bu çünkü.Sor kızlara “en seksi erkek kim?” diye. Derler sana BillGates.

Son Düzenleme: jupiter65 ~ 15 Mayıs 2010 11:50