kadınlar neden açık giyinir

selim_firat
10-02-2016, 15:46   |  #1  
selim_firat avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 15
51 mesaj

yolun karşısına geçmek istersiniz yaya geçidinde beklersiniz ve yayalar için yeşil yanar ya hani hemen yola atlamazsınız iyice bi sağı solu kesersiniz belki durmayan araç olabilir. bu hareketi yapıp yapmadıklarını ' cinsiyetçilik yapıyorsunuz benim bedenim ister açar ister kaparım elâlemin öküzü laf atacak diye bedenimi açma özgürlüğümden taviz mi vericem ' diyen arkadaşlara sormak istiyorum. eğer yapıyosanız çünkü kusura bakmayın ama kendinizle çelişiyosunuz neden mi elâlemin öküzü kırmızıda geçiyo diye neden tedbirli davranasınız ki ? yeşilde geçmek yasal hakkınız mi ? evet sonuna kadar. o zaman etrafı neden takasınız ki atlayın yola. aynı şey mi ikisi de birinde canından olma riskin var diyen duyarlılara sunu sormak istiyorum. kız arkadasım yanımda ve yolda yururken öküzün biri dekolteye odaklanmış ki memleket malım an adam dolu. şimdi önümde iki seçenek var 1- görmezden gelmek ki bu seçenek cihangir'den aramıza katılan sevgili suserlere tarif ediyim soyle bi duygu yaratıyo bi iç sıkıntısına bağlı daralma bunalma ve derhal o ortamı terk etme isteği bu yolu tercih eden erkek kendine kızar neden ' ne bakıyon lan amk öküzü' demedim ite der ki derse kavga çıkar ya dayak yersin ya dayak atar karakolluk olursun ya da bıçağı kalbe yersin. evet burada görüleceği üzere tedbirli olmama bu konuda da hayati risk getirebiliyormuş demekki. 2- amk öküzüne ' ne bakıyon ulan amk öküzü? ' diye sormak evet bu bi soru cümlesi. ki bu seçenekte neler olabileceğini yukarıda izah etmeye çalıştım hafif duyarlı kedi sevmeye bayılan pelinsu'ya.

demem o ki maalesef bu topraklarda yaşıyoruz ve öküzlerle iç içeyiz. sevgili merveler sevgili burcular, istediğiniz gibi giyinin eyvallah ama işin bi de bu boyutunu düşünün. yani erkeklerin yanında hafif açık giyinmiş kızla gezerken bu bakışlardan dolayı yaşadığı hisleri ve iç hesaplaşmaları. derseniz ki ulan banane ne yaşadığından o zaman daha da cümle kurmam.