Kadran Adam ile Yepyeni Bir Macera. Çift Kamera..

Kadran Adam
02-11-2018, 15:57   |  #1  
Kadran Adam avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Hepinize Selamlar,

33 yaşında, çocukluğundan beri motor sporlarına ve motorlu taşıtların her türlüsüne gönül vermiş biriyim. Öyle ki bu tutku bende hastalık derecesine ulaşmış durumda :) Bende bu tutkuyu sanal ortamda gerçeğe dönüştürmek için eski var olan 600 bin izlenmeye sahip youtube kanalımın yerine Kadran Adamı kurdum. Bol bol Forza Horizon 4 oynuyorum. Çift kameralı kayıt yapıyorum ve oyunu Logitech G920 direksiyon sistemiyle mümkün olduğunca manuel olarak oynuyorum. Bir kamera beni çekerken, diğer kamera direksiyonu çekiyor. Amaç en başta eğlenmek. Ara ara gerçek hayatta araçlarla ilgili işe yarayacak bilgi ve tecrübelerimi de aktarıyorum. Anlayacağınız, hayalimi ve dindirilemeyen tutkumu, sanal ortamda dizginlemeye çalışıyorum :) Yaklaşık 2 günde bir yeni video ekliyorum. Her geçen gün kaliteyi arttırmaya çalışıp, Kadran Adam ailesini büyütmek tek hedefim.

''Kadran Adam'' ismiyle Youtube' dan aratabilirsiniz. Maalesef yeni üye olduğum için link ekleyemiyorum.

Herkese iyi günler dilerim..

Kadran Adam
06-11-2018, 22:38   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Bu paylaşım üzerine yeni videolar da eklendi. 730 beygir gücündeki 650 kiloluk dört çeker 1965 model Mini Cooper' ı görmek için kanalımı ziyaret edebilirsiniz. Çılgınlık artmaya devam ediyor..