Kafayı Yemeden Biri Yardım Edebilir mi :S

xtrkax
22-06-2010, 11:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Pc'i açtğım zaman çok güzel  oyunumda hiç bir sorunum yok oynuyoum aradan 1-2 dk geçtikten sonra  oyundaki grafikler öyle bir bozuluyoki her renk birbirine giriyo  karışıyo hiç birşey görünmüyor o oyunu kapatıyorum başka oyuna geçiyorum  bu sefer açılırken yapılan reklamla dehi bozuk başlıyo oyun oynamam  imkansız hale geldi bütün oyunların grafikleri bozuldu pc kaldırmıyor  vb. dersiniz belki ama imkansız çünkü formattan önce takır takır  sorunsuz çalışıyordu . acaba driverimdemi sorun var anlayamıyorum  yükledim en son güncel sürümünü kullanıyorum. Ekran Bağdaştırıcım NVIDIA GeForce FX 5500 sistemim XP Bir Yolu varmı  acaba şimdiden teşekkür ediyorum.. özellikle pwp knight gibi oyunlarda üst düzeyde bu olay başıma geliyor.

himmety
22-06-2010, 16:39   |  #2  
himmety avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 32
602 mesaj

Sorun driverde ise eski driveri yükle öyle dene. ama havalarda ısındığı için ekrankartı fazla ısınıyordur ondanda olabilir. kasanın yanını aç birde öyle dene

firaristt
22-06-2010, 17:26   |  #3  
firaristt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,194 mesaj

kasanın yanını açmak kasanın içini serinletmez tam tersine ısıtır.. hava akışını ortadan kaldırmış oluyorsunuz çünkü... driverleri kontrol et... yanlış driver kullanıyorsan olabilir... kartın tam oturup oturmadığını kontrol et... sistemindeki parçaları tam olarak yazarmısın... HDD i doluysa boşalt virüs tarması yaptır, tune up ccleeaner ile tam bakım yap disk defrag yap kasanın içini bi güzel temizle.. birde ısıları yaz...

xRay97
22-06-2010, 17:56   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
506 mesaj

Aynı ekran kartından bendede war :) Bende benim oynadığım oyunları açıyo ama Geçen gün GTa IV denedim açmadı x) . Tabi sorununa gelirsek o bir kere hangi oyunları denediğine bağlı birde zaten FX5500 ü 6 Senedir KuLLanıyorum aMa öyLe ÇooK çooK Bi Performans Görmedim. Senin Sorununa Benzer Bir SorunLA Karşılaştım aMa Bende Bir OnLine Oyunda Grafikleri Çok Yormayan (adını hatırlayamadım Şimdi) oyunDayken Görüntüde Bendede Renkler Sarı,Mavi Beyaz Bazen Gökkuşağı Gibi oluyodu Driveri Kurduktan Sonra Sorun Çözüldü :)

xRay97
22-06-2010, 17:56   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
506 mesaj

Dediğim Gibi Önceden yüklediğin Veya En son Driveri yükle