Kağıt ve Yapıştırıcı Kalitesi

nasirata
11-07-2006, 15:44   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
25 mesaj

Yaklaşık 2 yıldır Chip dergisini araliksız takip ediyorum. Hatta başka bir bilgisayar dergisi alıyordum. Maddi sıkıntılar ve bir derginin yeteceği kanısına vardığımda Chip'i seçtim. Chip son 5-6 aydır sonunda okurlarının istedikleri yenilikleri yaptı. Bu yeniliklerin devamlı yapılması gerekli kanısındayım. Çünkü değişmeyen tek şey değişimdir. Ama Chip'in halletmesi gereken bir sorunu daha var. Kağıt ve yapıştırıcı kalitesi. Geçen ay aldığım sayının kapağı diğer sayfalardan ayrıldı. Yine bu daha beteri oldu. Üstelik kitap dergi okurken çok titiz oluum. Kapakta kırılma filan olmasın diye. Chip'i de böyle okuyorum ama dergiyi okurken bir yerden alıp koyarken ha gitti gidecek. Yapıştırıcısı ve kağıt kalitesi çok kötü. Maalesef ucuz mal kullanıyorsunuz. Üstelik Türkiye'nin en iyi dergisisiniz. Bu tür konularda kaliteyi daha önemsemeniz gerekir. Üstelik Chip'in kağıt ve yapıştırıcı kalitesinin piyasada ki diğer dergilerden daha düşük olduğu ortada. Bu konuda bir şeyler yapmanız gerektiğini düşünüyor ve inanıyorum. Tüm Chip çalışanlarına iyi çalışmalar diliyorum.

t_mac1
17-07-2006, 11:51   |  #2  
Üye
63 mesaj

wallahi ben daha hiç öyle bir sorun yaşamıyorum üstelik 2004/7 yılından beri takip etmeme rağmen!

theironman
17-07-2006, 13:41   |  #3  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

ben de 97 yılından beri takip etmeme rağmen bu sorun yok ona bakarsan; ama bazılarında oluyor demek!

t_mac1
17-07-2006, 16:28   |  #4  
Üye
63 mesaj

belki alınan yerde sorun wardır!!!

nasirata
18-07-2006, 20:27   |  #5  
OP Yeni Üye
25 mesaj

Bir tanıdğımda CHIP'e abone. Ona gelen sayılara da bakıyorum az bir dergiyi okurken fazla aç hemen yapıştırıcı açılıyor. Daha sonra da ayrılmaya başlıyor sayfalar. Yani aldığımız yerle filan alakası yok. Aldığım yerden sapasağlam alıyorum ben dergiyi. Yapıştırıcısı iyi değil kağıdıda. Diğer dergilerle karşılaştırdığınızda farkı görebilirsiniz.