Kapanmış hattın eski konuşmalari cikarmi

Semeydox
20-11-2020, 20:24   |  #1  
Semeydox avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba belki tum konulardan alakasiz ama bir bilen vardir diye sormak istiyorum simdi benim bi hattim vardi onu kapatali bir buçuk sene oldu telefonuda degistirdim fakat arkadaşım bana eski hattinin sms ve vatsap konuşmalarina ulastim dedi yani bi uygulamayla girdim tanidigim polisib şifresini kullandim hatta attigin fotolar acilmayinca adobe diye bir uygulamayla onlarida gordum ama bu mesajlara ulasmam bir ayimi aldi anca kırdım dedi boyle bisey olabilirmi yardim ederseniz sevinirm izmirden kubra??

excel_mustafa
20-11-2020, 21:04   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,442 mesaj

eski hattaki whatsapp hesabını silmediysen sohbet yedekleri ve konuşmalar bulutta kalır. eski hesabı hackleyerek verilere ulaşmış olabilir. eski telefon arkadaşındaysa kurtarma programıyla silinmiş verilere ulaşabilir. özel bilgiler varsa yasal işlem başlat bence.

Son Düzenleme: excel_mustafa ~ 20 Kasım 2020 21:05
Semeydox
20-11-2020, 21:54   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Yok soyle ben hattimi degistirmeden  once telefonumu degistirdim eskisi androiddi ayfona gectim yani yine eski numaramı bi sure kullandim sonra yeni hatta gectim eski telefon hala bende zateb suan kullandığım telefondan bahsederek uygulama indirdim onunla eski konusmalara ulaştım dedi bana eski telefonla yapilan bisey degil yani yedekleme iside acikti ama sonra kapatmıştim

zombi
22-11-2020, 01:34   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 106
1,026 mesaj
Alıntı: excel_mustafa  
eski hattaki whatsapp hesabını silmediysen sohbet yedekleri ve konuşmalar bulutta kalır. eski hesabı hackleyerek verilere ulaşmış olabilir. eski telefon arkadaşındaysa kurtarma programıyla silinmiş verilere ulaşabilir. özel bilgiler varsa yasal işlem başlat bence.

watsapp telefon kayıtları tutmaz. sadece telefon ana belleği ya da google vs hesaplarda varsa yedek ordan alabilir. ben daha önce çok uğraştım olmıyo.