Kararsiz Kaldim

XlOlX
18-10-2013, 19:43   |  #1  
XlOlX avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
12 mesaj

Arkadaslar fiyat konusunda hicbir sikintim yok, Lg g2 ekrani olsun donanimi olsun bana en iyi telefon geldi. Sony Xperia Z1 cok kaba geldi bana ekrani da kotuymus videolarda oyle gorunuyor.Iphonelara sicak bakmiyorum hep android telefonlar kullandim cunku gecis zor olur
Sormak istedigim soru su sizce telefon alm?ak icin Galaxy s5'i beklememe gerek var mi eger  yoksa bana bu saydiklarimdan hangi telefonu onerirsiniz?

Fikirleriniz icin simdiden tesekkurler...

pcuzmanı41
18-10-2013, 20:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
172 mesaj

lg g2 iyi telefon şu anda piyasadaki telefonlardan özellikle kamerası stabilizasyon teknolojisi sayesinde ve 3000 mah pili ile çok iyi bir telefondur fakat tek eksiği arttırılabilir hafızası olmaması o yüzden 32 gb lık bulmaya çalış

s5 ise çıkıcak özellikler dahada cezbediyor insanı 16mp kamera, optik stabilizasyon + metal kasa+parmak izi okuycu+suya toza dayanıklı olması ve de işlemcide 64 bit işlemci de kullanacak performans ve pil anlamında bizi memnun eder

XlOlX
18-10-2013, 21:29   |  #3  
XlOlX avatarı
OP Taze Üye
12 mesaj

Soylediklerine bakacak olursak galaxy s5 beklemeye deger bir telefon gibi duruyor ama s4'teki gibi isinma problemi olursa (sonucta metal kasayla gelicek isinma daha cok hissedilir) tercihim lg'den yana olur

Peki s5'in tanitim tarihi aciklandi mi?

cmdcolda
19-10-2013, 14:36   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

bence s5 bekle derim piyasada e çok ilerleyen şu anda samsung çıkacaktır tanıtımıda çıkacaktır korkma ama bekleyemem diyosan herkez bilir i phone güzldir

XlOlX
20-10-2013, 13:31   |  #5  
XlOlX avatarı
OP Taze Üye
12 mesaj

Samsung telefon pazari iyi olan ulkemize niye exynoslu telefonlarini satiyor exynos iyi degil iyi olsaydi avrupaya surerdi
Bazi arkadaslar orada 4G var, exynoslu telefonlarda 4G destegi yok diyebilir. Bu beni hic ilgilendirmez maksimum 2 seneye 4G gelecek turkiyeye, denemeler yapilmaya baslandi ben donanimi iyi olan telefonu almak isterim s800 en   iyisi