karpersky laneti yardım lutfen

saliverdim
12-11-2011, 18:02   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
48 mesaj

1000 programım var tum keyleri silmiş sozum ona 2012 ve ucretli.ben bu sdosyalarımı istiyorum ayrıca bana sorulmadan nasıl siler halen anlamıs değilim. 
arkadaslar yokmudur avast gibi bir anti virus fıstık gibi buluyor pencere cıkıyor dilediğini yap bu ne arkadas ya. 

karpersky da virus nasıl silinir o bile belli değil kendi kafasına gore tkılıyor 

ayrıca bazı virusleri buluyor işlenmedi diyor yanında acıklaması yok işlenmedi ne demek hey Allah ım program yapmayı becermiolar 

10 yıldır kulandıgım keylerim gitti.muzikle ilgili idi asla virus değil off yandım ben mafoldum işten atıldım işim bitti oldum hayatım kaydı 

http://c1111.hizliresim.com/r/d/h8pr.png

gerizekalı şey onemsizleri silmemiş 100gb lik arşivlerimi nerden bulduysa içine girp keylerini silmiş deliricem ya 

diğerlerini nie silmior bu netten indirdğim kurulmamıs olan basit tum dosyalar duruyor silmemiş virusleri işlenmedi ne dmeek ya 

Kapalı Hesap (154666)
12-11-2011, 19:07   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 16
4,901 mesaj

Senin keylerin böcüklüyse kaspersky doğru olanı yapmış.

saliverdim
12-11-2011, 23:33   |  #3  
OP Yeni Üye
48 mesaj

nti virusler keyleri virus oalrak tanımlıyor bilmiyormusun?

bocukl dediğin 10 yıldırk ulandıgım keyler kelerimin 100 tane hepsimi viruslu ne hikemtse sadece keylerde virus cıkıyor.

uzmandan bi cevap bekliyorum

byking
13-11-2011, 23:16   |  #4  
byking avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
54 mesaj

dostum geçmiş olsun üzerinde bayağı  bi zaman geçti ama benimde başıma böyle bişi gelmişti internet indirdiğm bir dosya virüsü c de  bulunana bir çok programa ve dosyalara bulaşmıştı virüs taraması yaptığımda dosyaların bir çoğunda virüs olduğunu gördüm en güvendiğim dosyalar resimler müziklerde bile neyse virüslü olanları temizleyip c üzerinde bulunana resimleri ve bazı belgerimi d ye attım aktarma yapana kadar d virüs filan yoktu c ye format attım ve bi kaç gün sonra virüs taramaası yaptığımda yine aynı şey başıma gelmişti c ve d full virüs :) yani demek istediğim bazı virüsler sistemdeki bütün dosyalara bulaşarak çopalıyor aslında pc ye zarar vermiyor yani anti yi kapatıp kullansan hiç bir sorun yok ama tarama yaptığın zaman bütün dosyaların virüslüymüş gibi gözüküyor :)  sende olduğı gibide otomatik silincede virüs görevini başarıyla görevini yerine getirmiş olıyor demem o ki seninde başına böyle bişi gelmiş yani bulaşmıştır hepsine sen ne kadar temiz olduğunu idda etsende böyle yazılımlar var tekrar Geçmiş Olsun ...

saliverdim
14-11-2011, 02:31   |  #5  
OP Yeni Üye
48 mesaj

dostum teşkurler ya oylede anlamak istediğim şu : madem virusleri sormadan siliyor D ye girmiş silmiş..

peki C de olan Virusleri neden silmemiş bana soruyor? gerçek virusleri simemiş yıllarca kulandıgım basit  tek dosya zararsız keyleri silmiş buna aklım ermedi acıkcası.tum programlar keyleri virus gorur ve asla silmez karpersky dan ucretimi talep ettim + tazminat talep ettim şijkayet varda yazmadım silmişler ama peşini bırakmam.çunku onlar virus değildi 100 adet proggram onlar cubase adlı programımın keyleri idi bunu tum muzisyenler bilir asla virus yoktur onlarda.sen gir d ye porgramıın içine gir key i sil akıl alcak iş değil

birde anlamadıgım sey asagıdaki resim dostum şimdi gordugunuz gibi c de buldugu asıl virusleri islmemiş ve bana soruyor sizce bu durum karsısında kafayı yemezmisiniz.

3. bir konu ise önerilen olarak silmeyiniz işaretli vallaha ben bundan hiç bişe anlamdım bi anti virus programı virusu silme diyor vaybe

http://b1111.hizliresim.com/r/f/j94p.png